| Clf_Abby_1993 a întrebat:

Buna of dragostea asta Poveste! Eu am fost cu un baiat de care imi place acum el era foarte distant spunea in fata mea ca se vede cu altele, dupa ne-am despartit pt.ca o place si o iubeste(asazice)pe cea mai buna prietena a mea eu cum el ne-am pupat nu sarut de 2 ori si ne-am despartit. Intr-o zi am zis sa fiu tare si am iesit cu prietena ( x) si baiatul (y). x cu y sau pupat in fata mea ( ea e foarte timida) eu cu el am tot vb pe mess si maine ne intalnim fara sa stie ea ( razbunare pt.ca ea stie ca il iubesc si tot se pupa cu el cea mai buna prietena wtf) eu inca nu am primit primul sarut si maine afr cu el a zis ca ma saruta ma muscalove struck si asa vreau sa incerc chiar daca primul sarut e special in fine lasa vreau sal sarut si sa ne mai distram asa Ce ma sfatuiti?

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Nu am inteles tot ce ai vrut sa zici, insa, daca tu simti ca asta vrei sa faci, fa-o!