| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care au facut operatia de frenoplastie a penisului, va rog sa imi spuneti avantajele si daca s-a imbunatatit viata sexuala, eu am ata foarte groasa, nici nu ma gandesc sa se rupa in timpul sexului sau in alt context.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce probleme grave ai si tu! Daca habar nu ai sa-ti satisfaci partenera, in timpul sexului, ruperea frenului este irelevantă.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Taci boschetar

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu doar ata o ai groasa ci si obrazul. Nu stii cu cine vorbesti si dai dovada de lipsa de educatie.

| Bozgi200 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti spune un adevăr, nu te ajută cu absolut nimic daca se rupe frenul. Si ciocul mic, ei fi tu keyboard warrior dar ia-o mai ușor.

| anonim_4396 explică (pentru Bozgi200):

Pe mine ma deranjeaza intelegi? ma incurca!

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Am noroc ca nu sti cine sunt, stiu

| Bozgi200 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă o rupi nu mai simți nimic, nu mai ai aceeași plăcere.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti un troll.

| epurasu a răspuns:

Nici nu trebuie sa se rupa niciodata,, ata,, in timpul unui act sexual!

| corbulalbrosu a răspuns:

Frenoplastia se practica NUMAI/DOAR in cazul in care frenul penian este afectat de vreo boala cum ar fi fren scurt din nastere (Frenulum breve) sau in cazul in care tesutul dermatic care formeaza acel tub/canal este afectat si devine foarte friabil/''casant''. In concluzie operatia chirurgicala prin care se realizeaza frenoplastia NU se efectueaza pentru a fi creat vreun avantaj care sa aiba rolul sau rostul de a facilita sau imbunatati caracteristicile actului sexual ci se efectueaza strict din motive medicale. Sanatate!

| aumih16 a răspuns:

Faci cum crezi! e alegerea ta!