| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea a postat pe un site niste poze cu ea goala. Mie miau placut simcer pozelelaughing dar a aflat fostul ei prieten de ele si zice ca le arata la toti daca nu se desparte de binestraight face ce e de facut?cryingsadpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Emazio a răspuns:

A gresit postandule dc naiba lea postat numia voi siti, ar putea sa se desarte de tine si in secret sa mai fiti impreunawinking

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cum sa le arate daca nu se desparte de bine?

| MihaelaDart a răspuns:

Pentru a face asa ceva a avut mult curaj, ala e un ex-friend, ar trebui sa nu-i pese de amenintarile lui, relatia lor s-a terminat, desi si ea la randul ei poate intr-un fel ca el le-a pus si ea sa scape basma curata. Ma rog, fiecare cu ale lui si cu responsabilitatile fiecareia... sa faca ce ii spune inima.

| Emazio a răspuns:

Dc le pus pe net? ne dai si noua site-ul? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AndraDeeaBrockencyde a răspuns:

Pai spune-i si uh lu fostul prieten k te-ai despartit de ea si sa aveti in continuare o relatie secreta. fara sa mai spuneti la prieteni etc. eu asa cred. fundA?

| Mishlin a răspuns:

Pai daca lea postat un site nu tot o vede lumea? incearca sa o incurajezi si sa nu se lese influentata de el. sa stearga pozele si sa nu.l mai bage in seama.