| smaraher a întrebat:

Buna,prieteni...Vreau sa va intreb ce sa fac?
De un an si jumatate imi place de un baiat, l.am cunoscut intr-o excursie de cateva ore.E tare dragut dar cred ca si el ma place.Vara asta a stat cu o fata dar s-a despartit de ea si apoi am inceput din nou sa vorbim dupa vreo 3 luni, cand nu am mai dat nici un semn.Nu vreau sa par prea insistenta de aceea ii trimit foarte rar cate un mesaj.Ma puteti ajuta va roog?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| SerafimHD a răspuns:

Tipul probabil daca nu are alte motive te tine la distanta doar asa ca o prietena dar nu vrea decat sa isi faca de cap cu altele! nu sunt singur dar totusi ai putea ca mesajele acestea sa nu fie atat de rare.

| smaraher explică (pentru SerafimHD):

Multumesc pentru sfat:*

11 răspunsuri:
| Against a răspuns:

Poate nu vrea sa iti formezi alta parere, si prefera sa pastreze distanta.

| LoveBadx a răspuns:

Pai vorbeste cu el pe facebook sau la tel si spune-i ca vrei sa iesiti. Si cand iesiti dai de inteles ca il placi. Si daca si el te place.O sa iasa ceva frumos! Succes:*!

| sirisacm a răspuns:

Trimite-i o scrisoare, poate functioneaza happy

ps: ce varsta ai?

| smaraher explică (pentru sirisacm):

14 si el 17

| sirisacm a răspuns (pentru smaraher):

Pfai, ce note ai la scoala?

| Terminatorul2 a răspuns (pentru smaraher):

Nu crezi ca e n pic cam mare diferenta, mai ales daca e putin increzut nici macar no sa te ia pe lista de potentiale

| Terminatorul2 a răspuns (pentru sirisacm):

De parca asta ar conta

| smaraher explică (pentru sirisacm):

| sirisacm a răspuns (pentru smaraher):

Pai daca asa nu ai reusit sa il impresionezi. apuca-te de prostitutie sau de afaceri cu droguri, sigur o sa mearga

| smaraher explică (pentru sirisacm):

Mda,sigur ma puc de trafic de persoanelaughing