| anonim_4396 a întrebat:

Buna,rog sa ma ajutati, sa va dati parerea ce credeti voi ..deci nu stiu ce sa cred ....prietena mea imi scrie des acest mesaj."si acum ma gindesc, pentru ce te iubesc ..idee n-am"...ce credeti ca poate urma? s-ar putea intr-un moment sa spuna ca nu ma mai iubeste, si sa se desparta?

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Iti da indicii ca`si doreste sa faci cat mai rapid un gest care sa o dea pe spate si sa-i arate cat tii tu la ea.Sau doar ii plac poeziile happy Pune mana si planifica ceva special doar pentru voi doi.

| GoldenZenith a răspuns:

Buna! In primul rand, esti 9gagger?

In al doilea rand, o fi si prietena ta in dubii. cine stie ce i s-a parut ei anapoda la tine sau ce asteptari avea si tot asteapta sa o surprinzi cu ceva. o fi plictisita.