| frum a întrebat:

Am nevoie de ajutor din partea voastra. Am 23 ani, urma anul viitor sa fac nunta dar am fost parasita de iubit pe motiv ca sunt prea grasuta la picioare decat ii place lui si ca lui ii plac fetele foarte slabe. Mentionez ca am 1.72, 63 kg, parerea mea este ca nu sunt grasa, doar ca asa este formatul meu, cu picioarele mai groase, dar totusi cred ca as putea sa fac ceva in privinta asta sa arat altfel. Mentionez ca am mers o buna perioada la sala dar acest lucru nu a fost benefic deoarece am inceput sa fac muschi la picioare si nu mi s-au subtiat deloc. M-am ambitionat acum ca sa ii dau peste nas lui si in acelasi timp sa imi recapat increderea in mine: vreau sa slabesc la picioare cat mai repede si frumos.Suferinta a fost foarte mare dupa o asemenea despartire avand in vedere ca urma nunta si eu am sentimente astfel incat sunt foarte hotarata sa imi fac un corp de invidiat. Daca cineva dintre voi a reusit sa faca asta, sau stie un sfat bun care m-ar putea ajuta sa imi modelez picioarele as fi recunoscatoare, ceva cure, alimente, exercitii care stiti ca functioneaza. Va multumesc. Mentionez ca am picioarele aproximativ la fel de groase ca fata din poza : https://www.google.ro/......ps?/search

7 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

A fost doar un pretext...

| RAY a răspuns:

Iar o sa fiu rau, de ce va bagati cu curvari in relatii? pe baietii cuminti i bagati in freindzone dar pe astia in relatie, omul ti-a dat un motiv, daca te iubea te intelegea, voi singure va faceti viata grea, sunt baietii cuminti si buni da cu cine

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, la inaltimea ta, ai o greutate ideala. Daca vrei sa faci schimbari fa-o pentru tine, caci motivul invocat de fostul tau nu e motiv de despartire.Lasa-l ca nu te merita... Parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-a parasit nimeni pentru ca ai picioarele groase, baga-ti mintile in cap.

| MidnightR a răspuns:

You gotta be joking!
Jalnic movitul, putea sa gaseasca macar unul mai bun.

| Kettolix a răspuns:

Ai grija cu cine te cuplezi, iubirea adevarata trece peste orice aspecte! Si in legatura cu slabitul, incerca crema anticelulitica pentru coapse. Si mai este o varianta ce a fuctionat prompt pentru cateva prietene, desi e mai scupa, e cafeaua verde. O bei dupa instructiuni si slabesti 10-15-20 kg in 3-4 luni happy Dar trebuie sa mananci doar cat e nevoie. Si un sfat de vara, inlocuieste tote deserturile cu pepene verde. Si cursurile de yoga te ajuta extrem de mult la slabit, apropo. Sincera sa iu, as fii vrut acum cativa ani sa slabesc in modul asta in loc csa ma infomeez, sa nu te infometezi, dupa nu o sa mai poti manca decat foarte putin si rar cu pofta happy Succes. XOXO