| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, am o intrebare! M-am bagat cu o tipa si maine sau poimaine planuim sa iesim undeva, aveti vreo idee? Aaa, sa nu fie cu bani ca n-am laughing)). O plimbare sau ceva de genu'. Si cam ce ar trebui sa-i spun cand ne intalnim? Cand o vad, ma duc la ea o sarut sau mergem pe o banca si mai vorbim? Hmm, nu prea am multe idee, sunt obosit! laughing Multumesc mult, o seara faina!

24 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu nu stiu cum fata aia s-a incurcat cu un baiat fara bani in timpul iernii

| cristiiiiiii a răspuns:

Vezi ca a venit alocatia! bafta

| unknownn a răspuns:

O saruti la finalul intalnirii, si nu neaparat, depinde cum a decurs intalnirea. Nu prea ai unde s-o duci pe frigul asta laughing peste tot unde e de intrat trebuie bani. Fara bani numai intr-un parc ceva, dar pe frigul asta nu tine. ori faci rost de niste bani, ori nu pre ai ce sa faci.
Succes!

| INeedOSIRIS a răspuns (pentru unknownn):

Mersi mult! laughing Nu e intalnire din filme, na, noi ne placeam unul pe altul de mai mult timp si eu am facut primul pas si na. laughing Mersi mult pentru sfat si ca ti-ai acordat din timp, mersi!

| unknownn a răspuns (pentru INeedOSIRIS):

De ce sa nu faci intalnire ca in filme? O sa-i placa iti zic eu happy

| Goguletzu a răspuns:

Ii frig malaughing) pe ce banca vrei sa stai?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai un mic sarut cand va vedeti. Puteti sa va plimbati prin oras,daca nu ai bani,dar pe frigul asta nu prea merge. Daca chiar nu ai bani sa o duci undeva,si afara e un frig de nu mai poti, iti sugerez sa o inviti la tine acasa. Puteti sa faceti ce vreti, dar eu asi zice sa va uitati la un film, sa vorbiti, iar pe parcurs sa mai faci niste "pasi". Succes!

| Love4Music a răspuns:

Va plimbati prin parc o vreme iar apoi aplici faza cu trandafirul laughing
Uita-te in ochii ei cand il dai, si daca reusesti sa o prinzi de mana si sa spui ce simti pentru ea ar fi minunat happy

| Andreea304 a răspuns:

Ai pute sa o duci la un film si apoi la un fast food, dar hai, pe bune acum, chiar nu ai deloc bani s-o duci undeva? Ai putea s-o duci la tine acasa si sa comandati o pizza.Hai cat poate sa coste o pizza...

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Lasa oboseala si puneti capul la gandire! fi si tu mai romantiiic smug pai daca zici ca esti falit, de tura asta sa fie asa dar data viitoare, sigur va vrea la un restaurant, o cafenea, ceva ceva tongue. pai eu iti zic sa mergeti undeva in parc( da eu zic ca e frig, deci amana si tu, si incearca sa faci rost de bani laughing ) totusi, na, in parc e cat de cat ok daca vrei neaparat fara cheltuieli.hee hee cand te va intreba unde va vedeti, e mai bine sa ii spui tu ca te duci sa o iei de acasa. si totusi, i'ai un trandafir rosuwinking si nu o saruta. puppo doar pe obraz sau coltul gurii. lasa totul pe mai tarziu. e mai ok asa. daca e ziua, incercati sa mergeti undeva intr'un loc mai retras, la o fantana ceva mai frumos. acolo e cel mai frumos pentru un sarut. sau daca e seara, sub un felinar ar mai fi o ideewinking pentru un sarut. dupa ce o saruti, nah, fiind primul' al vostru olimbati.va putin si cautati o banca. acolo mai vorbiti despre voi, mai glumiti. :*
eu una sper ca te''am ajutat. sa imi lasi un mesaj privat dupa intalnire, sunt curioasa cum a fost happy :*

| INeedOSIRIS a răspuns (pentru Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii):

Ok, multumesc, am sa incerc! Trandafiru' e cam scump dar compesez eu cu altceva, am sa-ti spun cum a decurs totul, mersi mult!

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru INeedOSIRIS):

Zkuz k intreb, cati ani ai?

| INeedOSIRIS a răspuns (pentru Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii):

14 ani, n-am imaginatie. laughing) Daca era de la mine din zona era alta treaba, ea sta altundeva si de aia, nu stiu unde sa o duc?!

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru INeedOSIRIS):

Valeu, esti mic... pai daca spui ca sta mai departe de tine, incercati sa va vedeti ziua, de pe la pranz pana se intuneca, sa aveti timp de palavragit. nah, fa rost de bani pretenash, si du'o la o cafenea undeva sau la o cofetarie. bafta :*

| Twilightthevampires a răspuns (pentru INeedOSIRIS):

Apai la 14 ani nu te astepta sa fie prea pretentioasa tongue nu ar trebui sa va ganditi la cafenele, baruri, disco si altele,
iesiri in parc, iesiri pe "dupa bloc" si chestii din astea

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru INeedOSIRIS):

Apai daca un trandafir ti se pare scump, esti un zgarcit! si de ce te-ai cuplat cu ea daca nu ai bani?

Răspuns utilizator avertizat
| Twilightthevampires a răspuns:

Aici nu mai am experienta tongue aici mi s-a taiat, fara bani nu stiu daca am iesit vreodata cu o tipa necunoscuta laughing sau daca nu am avut bani le duceam clubul la un prieten bun si le dadeam de baut pe datorie,
In cazul tau daca ai putea face rost de bani zilele astea ai putea sa o amani,ceva de genu "Scuze baby am si eu niste treburi foarte importante acum si nu putem iesi astazi te superi daca amanam intalnirea?"
sau sa o scoti la o plimbare prin oras sau intr-un parc, dar scurt.
Eu nu stiu daca as putea face fata la asemenea situatii,se intampla ceva doamne fereste trebuie sa iei urgent un taxi sa o duci undeva urgent, vede ceva,o floare, un ursulet ceva si zice ui ce fain e, ti se taie tot si toate daca nu ai de unde sa ii cumperi tongue
nu ceva scump, zic si eu ceva modest, frumos, o chestie, un breloc.
cand aveam 16 ani imi aduc aminte cand mergeam de vineri pana duminica dimineata si munceam la scos la cartofi la sat la un vecin din sibiu si munceam jumate de vineri si o sambata intreaga, imi dadea omu 250 000 tigari si mancare, si duminica ii rezolvam repede ca aveam vreo 3 fete pe care le indrageam, erau din familii bune cu bani, si stiau situatia mea, stiau ca (virgula) cresc greu, ca nu am parinti, si primele dati vroiau sa plateasca ele dar le refuzam, cu una chiar m-am certat urat din cauza asta de nu mai vorbisem 2 saptamani cu ea si cand ne-am intalnit i-am zis "cand iesi cu mine la suc si am sa platesc platesc eu, daca intervine vreo problema iti zic, si o sa platesti tu" pretexte (daca erau probleme stateam acasa in pat)
Fa rost de banuti fratioare happy

| INeedOSIRIS a răspuns (pentru Twilightthevampires):

Faza e ca am 14 ani, imediat m-as duce sa fac rost de bani, sa muncesc dar n-am undewinking de aia am incercat varianta ' ieftina '! laughing Mersi mult!

| Blondtuzuuumk41 a răspuns:

Pai frate.big grin AerLiber. Cezici de un picnickbig grin laughing Asta iti permiti te descuri ciwinkingmancarica buna(poate gatesti tu ceva). usoara la stomac. Flori de inceput le poti lua din gradinawinking laughingCeva simplu, cu stil, frumos.Gandeste simplu si vezi ce iese big grin

| RauuuuL a răspuns:

Hey m-am uitat prin comentarii.a zis cineva o chestie o chestie cu trandafirul dar uh nu ai bani poti sa incerci un drandafir din servetel scrie pe google..eu mi-am sarutat prima data prietena intr-un carusel cand stateam cu capul in jos laughing(hammer) tr sa fie intr-un loc de neuitat..bafta...vezi chestia cu trandafirul il faci in fata eibatting eyelashes ..cand stati la o masuta ceva banca(vezi sa nu iti inghete mainilelaughing

| Twilightthevampires a răspuns (pentru RauuuuL):

Scuze ca adaug aicibig grin e super ideea, in timp ce il faci sa ii spui si o povestioara mai frumusica big grin

| RauuuuL a răspuns (pentru Twilightthevampires):

Poti sa ii spui ca ai ramas fara bani si ca tot ce poti ii da e asta si ii arati trandafirul laughing... Vreauuuu si eu o fudita daca merit nu am de mult timp cont pe TPU si m-ar incurajalaughing

| RauuuuL a răspuns:

Si sincer cel mai mult conteaza sa nu ai emotii sa fii insuti..nu ce o sa faci la intalnire si unde o duci cat timp ea se simte bine in compania ta