| McDude a întrebat:

Bună seara TPU! Am nevoie de ajutorul vostru într-o situație destul de ciudățică. Am vorbit cam o lună cu o fată şi totul mergea perfect, dădea semne că mă place, când faceam eu aluzii la noi doi ca şi cuplu făcea şi ea şi chestii din astea. Ceea ce era ciudat totuşi era că de fiecare dată când o întrebam serios dacă mă place sau dacă vrea să fim împreună spunea că nu ştie. M-a ținut aşa cam o săptămână şi în final m-am enervat, i-am spus să îmi spună exact ce se întâmplă între noi doi, dacă are vreo intenție să ne "combinam" că dacă nu acolo se termină treaba. Și ne-am certat un pic, în timpul certei ea mi-a spus că nu mă place. După ce ne-am liniștit puțin, am dat-o cumva că na asta a fost, ridic pălăria şi ies din discuție, în momentul acela ea a pus o față tristă şi eu am întrebat-o dacă are regrete şi ea mă întreabă daca eu am şi i-am zis că na, mi-a plăcut de ea, o să-mi ia o vreme să trec peste, dar am să-mi revin. Atunci mi-a spus că ea a crezut că eu mă prostesc și că-i zic în glumă toate lucrurile astea despre o relație. Urmatorul lucru pe care l-a spus a fost "Hai să ne combinam", şi am întrebat-o dacă aceste ultime minute au făcut-o să se răzgândească, iar ea mi-a spus "Nu, țin la tine, prostule". Şi până la urmă ne-am combinat. Eu sunt extrem de confuz, nu-mi dau seama dacă a vrut sa fim împreună pentru ca mă plăcea sau pur şi simplu n-a vrut să mă piardă ca prieten, aşa că m-a luat ca iubit. Mulțumesc pentru timpul acordat şi scuzați risipa de spațiu

Răspuns Câştigător
| Bufferia a răspuns:

Nu isi bate joc de ellll! Eu zic ca il place, pentru ca daca nu era asa sincer de ce s-ar fi gandit ...eh,hai sa-mi bat joc si de asta, mno? Daca a spus-o la nervi nu a mintit fetele cand sunt nervoase spun adevarul, indiferent de personalitate......Si stiu pentru ca sunt fata.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate urgent scapa de ea, fata asta isi bate joc de tine nu ii permite lucrul asta, da-i repede papucii

| Bufferia a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu isi bate joc de ellll! Eu zic ca il place, pentru ca daca nu era asa sincer de ce s-ar fi gandit ...eh,hai sa-mi bat joc si de asta, mno? Daca a spus-o la nervi nu a mintit fetele cand sunt nervoase spun adevarul, indiferent de personalitate......Si stiu pentru ca sunt fata.

| sofisis a răspuns:

Ce haz ar avea dragostea fara nabadai?
Te place, fii fericit si ai grija de ea.

| 4psiho a răspuns:

Ei... o să mai treacă ceva timp până o să înțelegi că totul este ca un dans happy.
Acum că v-ați combinat o să te aștepți și să faceți dragoste că tot sunteți combinați... happy

| bianca1102 a răspuns:

Eu cred ca te place, sa aveti o relatie frumoasa!