| Rebeeecaaaa a întrebat:

Buna seara TPU! Am obiceiul sa urmaresc acest site si iata ca acum am si eu o problema si n-am cu cine sa vorbesc despre asta si pe cine sa intreb asa ca indraznesc sa va intreb pe voi.

eu eram super indragostita de un tip de foarte mult timp si acum 3 saptamani ne-am combinat in sfarsit, ne stim de 5-6 ani, deci ne cunoastem foarte bine. pana acum totul e roz, nu ne-am certat niciodata si relatia merge f bine, avand in vedere ca il cunosc de atata timp stiu ce fel de om e. e cuminte, nu e genul care sa-si bata joc, e sincer intotdeauna si pune suflet foarte repede. zilele astea am fost la el. la un moment dat ne-am asezat in pat si am inceput sa ne sarutam pana ne-a luat valul iar mana lui a ajuns in locuri interzise mai exact in fata, jos. cateva secunde mai tarziu am realizat ce se intampla si i-am spus sa se opreasca, nu s-a impotrivit, a zis ok si am continuat cu sarutatul.

care este problema mea? pai inainte sa se intample asta cu cateva zile m-a intrebat daca sunt virgina, i-am spus da pentru ca asa este, iar el mi-a spus ca si el. problema e alta, cand a ajuns cu mana in zona interzisa, mi-a introdus un deget in vagin, deget care a intrat foarte usor. inteleg ca eram excitata si aluneca usor doar un deget fiind, dar acasa am incercat si eu sa vad daca, chiar atat de usor intra, si nu am putut sa bag mai mult de cat e unghia. era foarte ingust. (mentionez ca n-am obiceiul sa ma masturbez) intrebarea mea este: cand esti excitata se mareste vaginul sau ceva? straight face daca el crede acum ca l-am mintit si ca nu sunt virgina?

P.S.: Am 16 ani, fac 17 in aprilie, iar el este de varsta cu mine

multumesc celor care au rabdarea sa citeasca si sa imi raspunda :*

17 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Sau poate Te A Dezvirginat din gresealalaughing
Da mei cand esti excitata vaginul isi schimba marimea. poftim intra in acest site si vei afla mai multe despre corpul tau: potenta.ro

| ReiVaN a răspuns:

Paiii, vaginul secreta o substanta asemanatoare lubrifiantului si se dilata putin cand esti excitata happy de aia el a putut si tu nu happy
nu ar avea de ce sa creada ca nu esti virgina, daca si el e, de unde sa stie?
in plus de asta sunt fete care au himenul elastic, si prima data cand fac sex se intampla sa nu se rupa happy
n-ai de ce sa-ti faci griji

| iMaDreamer a răspuns:

Cand esti excitata vaginul se dilata si se uda pentru a facilita penetrarea si pentru a nu te irita. Intra si doua degete, dar e probabil sa ti se fi rupt himenul, daca il mai aveai... Nu te speria, stiu ca suna aiurea, iar daca e asa, asta va ameliora durerea primului vostru act sexual. happy

| SerafimHD a răspuns:

Ba esti!

| Against a răspuns:

Esti virgina, nu iti mai fa atatea grijihee hee

| altrix a răspuns:

Nu are cum sa isi dea seama doar asa.
daca esti virgina si o sa ramaneti impreuna o sa isi dea seama cand o sa o faceti ca nu l-ai mintit.
totul e ok

| XyYx a răspuns:

Mai, eu zic ca nu conteaza de cat timp sunteti impreuna, e normal sa va atingeti in zonele intime.
Referitor la intrebarea ta, raspunsul este ca atunci cand esti excitata, dupa cum au zis si altii, vaginul se dilata, si secreta o substanta cu ajutorul careia, degetul sau penisul intra mai usor(aluneca) durerea diminuandu-se.
Nu o sa creada ca nu mai esti virgina, deoarece e ceva normal, vaginul se mai largeste atunci cand esti excitata si se pot introduce si 2 degete, depinde. Nu se va indoi de tine, stai linistita. Bafta pe mai departe si sa va tina :*

| deepinlovewithyou a răspuns:

Daca nu ti-a curs sange, inseamna ca inca esti virgina, deci nu te ingrijora! Vaginul se dilata cand esti excitata si uda, deci e si normal ca degetul lui sa ii fi alunecat mai usor.

| mariass a răspuns:

Stai linistita, nu cred ca are motive sa creada ca nu esti virgina. Fiind excitata, adica uda, degetul lui a intrat mult mai usor. Unei fete virgine poate sa i intre si 2-3 degete in vagin, nu ai de ce sa iti faci griji. happy

| KRIIIX a răspuns:

Imi place ca multe fete vorbesc de sex aici. indiferent de varsta laughing)! Dar daca le intrebi fata in fata " Ce eu? Sex? Niciodata! " laughing)) Scuze pentru paranteza de dinainte :d, nu ai de ce sa-ti faci griji :*. Ai grija in schimb, nu te lasa usor, e doar o relatie de 3 saptamani!

| DANEMERNIC a răspuns:

Vaginul secreta o substanta lubrifianta care a facut degetul sa alunece in momentul in care te-ai excitat acesta marindu-se putin.

| Septiiiiiiiiiiiiiiixxl a răspuns:

Raspuns simplu si la subiect!:daca te iubeste cu adevarat, te va crede ca esti virgine.

| MadyLarysa a răspuns:

Cand esti excitata vaginul se dilata si intra mai usor si degetul si altceva. Daca sustii ca esti virgina atunci ai ramasa la fel chiar daca el a bagat un deget.Himenul difera de la o persoana la alta.Asa ca stai linistita.Tu esti pregatita sa faci pasul cel mare sau nu stii exact ce vrei?

| Andraa20 a răspuns:

Atunci cand esti excitata, nu prea simti un deget iar clitorisul se dilata. Iar un deget nu poate rupe himenul, n-ai de ce sa-ti faci griji.

| Andraa20 a răspuns:

Vaginul*

| ViataBateFilmul a răspuns:

Exista si Himenul elastic.
Care dupa fiecare penetrare se strange la loc ca si cum ai fi virgina(si tu de fapt nu esti)

| SergiuAlexandru1994 a răspuns:

Mai sincer sa zic esti inca virgina deoarece in momentul in care clitorisul este excitat vaginul se dilata unpica chiar daca esti virgina si un deget reuseste sa intre dar nu mai mult deci in conluzie stai linistita nu l-ai mintit cu nimicabig grin