| Ciresica_9283 a întrebat:

Sunt aproape cuplata cu un baiat insa pur si simplu nu stiu cum sa ma comport cu el. Ba vorbesc prea mult si numai tampenii ba nu zic nimic. Il plac mult mult de tot si chiar nu as vrea sa-i fac o impresie rea. Cum e normal sa te comporti in preajma unui " aproape iubit" pana unde ajungi? Cand sunt cu el nu mai pot fi eu mi se pare ca o dau in prostie laughing. Am 16 ani straight face sa nu-mi spuneti chestii legate de sex sau mai stiu eu ce.
Dau funda! Fara badjocura da:*

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Fi tu insati.Ti-e prea frica sa n-o dai in bara si de-aia faci tampenii.Fi chiar tu, sunt sigur ca o sa te placa oricum, altfel nu mai isi pierdea timpul cu tine.Deci comporta-te normal, nu mai incerca sa-i fi lui pe plac, din moment ce el vrea sa fi naturala(cred.).

| axaal20 a răspuns:

Se vede ca esti tinerica. Ce vrea sa insemne>Sunt aproape cuplata<
" aproape iubit". Speculatie> tu vrei sa pari ceea ce nu esti si anume o persoana matura si f. rationala, ceea ce nu e cazul. Frumusetea unei relatii este data de originalitatea persoanelor implicate, nu incerca sa dezvolti un tipar clasic femeiesc.
Cand vei ajunge la maturitate ai sa realizezi ca toate amintirile, pozitive si negative, te/au format ca individ si te definesc.
Adoptarea unei tipologii cred ca va ajuta sa devii un individ frustrat.
fi tu insuti

| GaBy*YOUr*DrEaM a răspuns:

Daca o sa continui asa indiferent de varsta iti va spune ca dai in disperare si te va lua la mistosad asa ca mai bine ii dai un :* si ii spui ce simti asa va decurge totul normalwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 12 ani si cred ca cel mai bine e sa-i spui ce simti.
Te va INTELEGE.