| AnkaAncuta a întrebat:

Hei TPU am 16 ani si pana acum nu am avut nici.un prieten dar intentionez ca peste vre.un an sa-mi fac doar ca nu stiu cum sa ma comport in preajma unui baiat pe care.l plac nu as vrea sa spun ceva gresit sau stanjenitor straight face ceva ajutor din partea voasta ar fi perfect happy

5 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Comporta-te natural.
Nu incerca sa pari ceea ce nu esti.

| Wøodenpints a răspuns:

Cel mai grețos mod de a-ți planifica viața.
Probabil ești genul ăla de om care știe și aproximativ la ce vârstă vrea să aibă copii.

| GăbițuGabriel a răspuns:

Fii tu insati si imbracate cat mai sexy big grinwinking, ca de fiecare data tine. happy

| WyvernLuffs a răspuns:

Simplu. Te comporti normal. E un baiat ca oricare altul. Promit ca nu o sa te manance. De ce intentionezi sa ai un prieten peste un an? 17 ani e o varsta magica? Daca intalnesti persoana pe care o placi, go for it...