| qwert_6126 a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de ceva timp si el ma iubeste mult.Ne*am intalnit ieri si ne sarutam si chestii, si la un moment dat simt ca ""chestioara"" lui e cam sculata. El e cu doi ani mai mare. credeti ca se excita de la asta? Si mereu vrea sa stau lipita de el, ma saruta intens. Credeti ca s*ar gandi si la sex? Credeti ca ar putea vrea asta?

Răspuns Câştigător
| brunette_7029 a răspuns:

Stai fara griji, la mine nu-i prima data laughingdeja m-am obisnuit, bine ca am ceva timp de cand ne cunoashtem. dar e posibil ca sarutul tau sa-l excite, adica mai mult ca sigur il excita. iubitziva mult:*:* fii cu ochii pe el... iar in legatura cu sexul, gandeste-te mai intai cat ai cu el si catzi ani ai tu. si daca esti sigura si chiar vrei asta. ce mai ashteptzi? :*

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca ''i se scoala'' dupa inghetata de capsuni, nu dupa sex.

| Musique a răspuns:

rolling on the floor) "chestioara" laughing
-ok. laughing revenind la treburii serioase,cred doar ca te place, si daca relatia va merge si in viitor, cu siguranta se va ajunge si la asta (peste vreo 2 anii ma refer,daca tine )
stai linistita laughing "chestioara aia a lui,de fapt tu nu ai de unde sa stii daca i` se scoala, insa daca chiar te iubeste, este firesc sa se intample acel lucru la un moment dat happy

funda? happy

| albertcraiova a răspuns:

Orice baiat se gandeste la sex.

| IonutBest a răspuns:

Daca zici ca simti ceva tare cand te saruta inseamna ca excita iar in legatura daca vrea sa faca sex asta nu mai stiu... probabil ca vrea

| IonutBest a răspuns:

Daca zici ca atunci cand te saruta simti ceva tare sau vezi ca i sa sculat asta inseamna ca il exciti iar in legatatura ca daca ar vrea sa faca sex este posibi ca da

| KasdfghjNY a răspuns:

Daca,,chestioara'' lui e sculata clar ca s-a excitat sau se gandeste la sex, eu recomand sa i faci un sex oral(nu in publiclaughing ) intr-un loc mai retras ex:baia

| WhiteProud95 a răspuns:

Un baiat se poate excita repede, cred ca in cazul de fata el se gandea la sex dar totusi e bine ca nu ti-a propus vreodata sa faci asa ceva happy

| Alexandra007_1039 a răspuns:

Eu zic ca da.Dar oricum ii atras de tine daca i se intampla asta big grin.

| parcikitukitui a răspuns:

Cu siguranta ca vrea... ce baiat nu ar saruta fierbinte o fata si sa nu vrea sex...

| Crizzy a răspuns:

Cred ca da.de fapt 90% sigur