| anonim_9012 a întrebat:

Suntem impreuna de 4 luni, el e plecat deja de o luna si ceva in alta tara, vb pe net, se intoarce peste o luna jumate(si se intoarce doar de dragul meu), dar de la un timp observ ca s-a cam plictisit sa vb mai mereu cu mine, da stiu ca vb mult cu mine, dar mie mi-e greau fara el si asta ma ajuta sa-l simt mai aproape. Noi ne iubim mult, sunt sigura ca si el ma iubeste enorm, mi-a demonstrat nu odata. Spune-ti-mi va rog, ce as putea sa fac sa nu-l enervez mereu cu faptul ca-i zic ca nu-mi ajunge cit vb cu el, si mereu cind vrea sa plece undeva( sa se uite un film, in oras etc) eu sa fac capricii si sa-i zic sa mai stea? ce pot face? nu vreau sa pierd relatia asta! help

5 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Eu nu inteleg.
Ori vine de dragul tau, ori s-a cam plictisit?
FUCK...
Cum va iubiti dupa 4 luni asa mult?
Cred ca ai 12 ani.
Invata sa scrii, si pe mine m-ar plictisi cineva care mi-ar scrie ca tine.

| cupcake02 a răspuns:

Te iubeste enorm? Dupa 4 luni? Ok... Parerea mea e sa nu il stresezi prea tare ca sigur e plecat acolo cu o treaba, deci lasa-l sa se ocupe de ce are de facut si cand are timp sigur o sa te contacteze el. daca tot il iubesti atat de mult abtine-te sa il sufoci, ca se satura!

| Adry05 a răspuns:

Buna!
PAi, gandeste-te ca nu mai e mult si va veni in tara, si va fi numai si numai al tau! love struck Eu zic ca gandul asta e suficienthee hee.

| CriSs20 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie si eucrying! diferenta e ca el poate sa vina abia la Craciun! Stiu cat de greu e si stiu cum e cand iti spune ca vrea sa plece la un film sau ceva! eu ma straduiesc sa nu ii zic nimic... ii spun ceva de genul :"OK! ai grija de tine si vbm cand te intorci!" E adevarat ca mi-as dori sa vorbim in continuu, dar totusi realizez ca are si el viata lui acolo si nu pot sa ii interzic deoarece l-as indeparta de mine! Si daca se intoarce intr-o luna nu inteleg de ce iti faci atatea probleme! La mine s-a mutat acolo si incerc sa nu ma mai gandesc pentru ca viata merge inainte, iar daca e scris sa fim impreuna asa vom fi! Mult succes!

| ingerasmotat a răspuns:

Nu fi prea insistenta ce e mult strica daca sa intoarce inapoi e bine 20 de minute de vorba pe zi la telefon e super suficient daca ai degand sa il tii din scurt sa fii geloasa si sa il controlezi mereu o sa-l pierzi dar nu te opri dintr-o data sa nu creada ca nu-l mai interesezi, putin cate putin.