| TOtEww a întrebat:

Buna all. Acum cateva zile am aflat ca prietenul meu este cu altcineva. Asa mi-a spus el dar nu e adevarat[mi-a zis sora lui]. El ma iubeste enorm toti spun asta[eu am fost prima lui iubire] Mia demonstrat asta de multe ori. toti spun ca se va intoarce la mine

Voi ce credetii? Plis help me :*

Răspuns Câştigător
| craioveanu90 a răspuns:

Pai daca te iubeste se va intoarce/acum depinde si de caracterul lui

daca nu inseamna ca nu ii pasa de tine, iar tu nu are rost sa suferi daca el nu te mai vrea, arata-i ca esti puternica si fal sa regrete

dar cumk m-am spus daca stii ca te iubeste nai teama

bafta