| Elena_6323 a întrebat:

Buna toata lumea!
Am si eu o intrebare dar o sa sp pe romaneste... daca un baiat isi introduce penisul in fundul unei fete fata aceea poate ramane insarcinata? si presupun ca trebuie si prezervativ nu? va rog ajutati-ma ca habar nu ambig grinbig grin va multumesc anticipat!

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fata care face sex anal nu știe să se respecte, scurt! Anusul nu este să primească, ci să elimine.
Întotdeauan se folosește prezervativ și lubrifiant pe bază de apă (nu distruge rezistența prezervativului) la sexul anal care nu-i aduce ei decât rupturi, fisuri anale, constipație cu diverticuli și chiar un viitor cancer.
Nu rămâne însărcinată nici dacă nu folosește prezervativul, totul constă să nu se scurgă lichidul seminal în vagin.
Apropo, de ce te interesează pe tine un astfel de comportament deviant al vieții sexuale?
Pa, pa.

| TeoPT a răspuns:

Se vede că habar n-ai. Chiar așa greu e să vă documentați despre corpul vostru?

Dacă un băiat își introduce penisul în anusul fetei nu rămâne însărcinată. Dar dacă ejaculează în anus și sperma se scurge în vagin, atunci da, există șanse.

Baftă

| wildthing a răspuns:

Iti place sa inghiti carici pe sub coada...nebunatico!

| AndutzaAndu a răspuns:

N-ai cum să rămâi însărcinată așa.

| gabriella85 a răspuns:

Nu ramane insarcinata!happyca sa ramai insarcinata penisul trebuie sa ajunga in vagin!happy

| bia0000 a răspuns:

Logic ca nu ai cum...

| InnaiiSa a răspuns:

Nu, nu ramane insarcinata, iar prezervativul nu este absolut necesar. happy

| Bellatris a răspuns:

Glumesti, nu? raised eyebrows

| MiK3L a răspuns:

Nu are cum sa ramana insarcinata! Doar in vagin daca isi introduce penisul si daca si ejaculeaza in interiorul acestuia, sunt foarte mari sanse de a ramane insarcinata. In orice alta "gaura" a corpului daca ejaculeaza nu o sa ramana insarcinata. happy

| Teodor555 a răspuns:

Nu, nu ramane insarcinata, doar prin vagin se poate face.

| arte74 a răspuns:

Ca sa ramai insarcinata penisul trebuie introdus de la distanta si cu viteza.