| Andrei1811 a întrebat:

acesta intrebare este adresata in special fetelor da accept si raspunsuri sincere din partea baietilor.Ce impresie va faceti voi fetele despre un baiat care stiti ca va place si nu are curajul sa va spuna?

9 răspunsuri:
| unknøwn a răspuns:

Nu-s femeie. Da într-un fel cam ştiu ce părere au femeile despre asta. Am ascultat destule păreri.

Ori e complexat, ori e homo.

| neutrino a răspuns:

Acesti baieti se numesc in termeni populari mormoloci si trebuie lasati sa mai creasca. Majoritatea am trecut prin aceasta etapa.

| AlexSalutir a răspuns (pentru neutrino):

Taci mah! multi nu o fac pentru ca stiu ca nu au sanse,eu de exemplu nu ai pot spune pentru ca stiu ca intodeauna ea va fi la masa cu cei mai frumosi si mai draguti baieti,ochi albasti, pui meii.
Uneori si fetele trebuie sa acorde o sansa atata timp cat stiu ca se pot descurca dar din pacate nu puteti suporta chestiile astea indiferent ca voi sunteti fete si ar trebui sa pasiti pe covorul rosu.
Uni nu au curajul sa spuna cea ce simt dar asta nu inseamna ca nu e de treaba, cu si fetele sunt harnice si baieti sunt!
Chiar am vorbit deschis chestiile astea si stiu exact cum stau lucrurile.
Oricum intrebarea e adresata fetelor deci sunt tare curios, multumesc doamne ca nu toate ganditi la fel, mai sunt si fete ok in ziua de azi.

| Andrei1811 explică:

Si daca nu v-ati prins eu sunt in acesta situatie.Nu pot sa-i zic ca mie ca o pierd!

| AlexSalutir a răspuns (pentru Andrei1811):

Ati spun ca trebuie sa risti pentru ca unele asteapta o persoana care sa stie ca nu o va face sa sufere,scurt pe doi "daca nu o iei tu,ti-o ia altu " cred ca esti destul de barbat incat sa ai spui si daca reusesti esti booon,daca nu asta e,sa stii ca eu nu ai spun prietenei mele ca o plac ca stiu ca nu am sa fiu cu ea,prea frumos ca sa fie adevarat dar stiu ca va contiuna scoala si lupta mult si ai voi da pace,daca va fi cu altcineva in locul meu ma doare fix undeva,suferinta ma va ajuta foarte mult in cea ce vreau sa fac ati spun! dar daca nu va pune accent ca sa ati faca o familie o perioada de timp atunci inca mai am sperante,asa si tu sa stii ca multe din ziua de azi au anturajul mare si asi cauta prieten din lipsa de preocupatie... prostie,multe trec pe langa acesti baieti tandri, respectosi, iubitori fara ca ele sa observe, risca, fi barbat! daca vrei inca mai putem vorbi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai Andrei, tu nu prea pari baiatul timid, din intrebarea anterioara am dedus asta, ce s-a intamplat?

| Biizz a răspuns:

Depinde de situatie...
Daca stie ca o placi, dar nu de la tine... Probabil i se va urca la cap in scurt timp, daca nu s-a intamplat deja.
Daca nu stie, dar totusi vrei sa ii spui..depinde de cat de bine va intelegeti. ii poti spune ca o placi si daca nu o impresioneaza faptul asta... cel mai copilaresc mod ar fi sa ii spui ca a fost provocare laughing.
Sau o poti intreba mai in gluma... ce ar face daca ar afla ca o placi.

| Andrei1811 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce s-a intamplat cu mine, o consider fata perfecta pentru mine si nu vreau sa o pierd si pe asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei1811):

Eu daca as fi in locul tau nu as lasa sentimentul sa gandeasca pentru mine, deocamdatawinking Lasa sentimentele de-o parte si pune-ti mintea la contributie, sunt sigur ca vei gasi solutia thumbs up