| blacksky13 a întrebat:

Am 15 ani(implinti de 2 săptămâni) și astăzi am fost la un film cu o fata și eram in partea de sus unde nu ne vedea nimeni și când era întuneric am început sa ne masturbam unul pe altul și după i-am băgat-o cam 3-5 minute (neprotejat fiind amândoi) iar după am fost la baie și m-am spălat bine. Menționez faptul ca nu am ejaculat și nici nu eram pe aproape. Vreau sa știu dacă exista posibilitatea de viitoare probleme

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa stii/fii informat ca O SARCINA se poate forma, lua nastere NUMAI in PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual. De asemenea sarcina se poate forma DOAR/NUMAI daca sperma veritabila (nu si lichidul preejeculator) ajunge in vagin in perioada celor 4-5 zile ale PERIOADEI FETILE. In urma unui sex intretinut in afara celor 4-5 zile fertile este IMPOSIBI/NU se poate forma o sarcina chiar daca sperma este ejaculata intentionat in vagin de fiecare data. In consecinta raspunsul SIGUR si CORECT privind posibilitatea si/sau probabilitatea de a se putea forma o sarcina in acest caz, il poti afla/sti/determina chiar tu, stiind in care dintre cele 28-30 de zile a ciclului menstrual a prietenei tale a fost intretinuta joaca voastra de-a sexul. Succes!

4 răspunsuri:
| Kingsley a răspuns:

Ceva imi suna a FakeAgent...

E bine. Daca era camere insa acolo si din intamplare se uita careva, fii sigur ca o sa devii vedeta pe la ProTv.

| PsihoSex a răspuns (pentru Kingsley):

Camerele alea au o rezolutie de toata jena, stai linistit! Si cine spune ca trebuie sa focalizeze fix pe ei?! Tu crezi ca la cinema au / isi permit om sa supravegheze video?!

| superuamen a răspuns:

Ce curaj, musto la filmlaughing) cam micuti dar felicitari

| silesile0072006 a răspuns:

Daca nu sufera de vre o boala cu transmitere sexuala problemele sunt 0

Pe vremea mea fix datorita acestiu motiv mergeam la cinema! laughing