| Katastrophe a întrebat:

Am o colega in clasa de care imi place mult si vreau sa ii cer prietenia.

Avand in vedere ca sunt in clasa cu ea, nu o sa fie putin cam aiurea?

Răspuns Câştigător
| Albãstriţaxx a răspuns:

Cere-i prietenia pana nu este prea tzriuu, adica pana nu isi gaseste pe altul. happy

Si nu e deloc aiurea, cu atat mai bine, va vedeti mai des, va zambiti in timpul orelor, cand cineva se va lega de ea ea spre exemplu laughing) tu ii vei lua apararea :X

Mult succes. :*
Funda? puppy dog eyes

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e aiurea, incearca poate ai noroc...

| ComatoseWine a răspuns:

Ba e aiurea! Si nu va dura.E ciudat.Veti vorbi de teme si lucrari? Gandeste-te ca va vedeti foarte mult si mereu impreuna.E complicat.Mai bine nu.Nu va merge, fara suparare, nu e vina ta.

Răspuns utilizator avertizat
| ComatoseWine a răspuns (pentru radumstain):

Eu nu as fi cu o colega de clasa.Sa nu pot sa mai distrez si eustraight face. Toata ziua cu ea te plictisesti. Fara "mama, ce bine arati, nebuno, azi!" la colege.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Atata timp cat va placeti amandoi, nu are de ce sa fie aiurea, nu trebuie sa te intereseze parerea altora, fa ceea ce simti, nu trebuie sa-ti fie rusine de colegii tai

| Ando1dul a răspuns:

Ba da, las-o balta

| neutrino a răspuns:

Daca are prietenie de oferit, nu este aiurea.

| dragos9234 a răspuns:

Nu,deloc.

Răspuns utilizator avertizat
| Mlov3u4ever a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine de colegii tai, daca tu o placi..asta conteaza.Bafta!happy

| AaliNuSh a răspuns:

Nu e aiurea..si eu am 2 colegi care sunt impreuna.e foarte fain.imi place de ei. numai ca daca o sa fiti intr-o relatie sa nu exagerati in gesturi pentru ca, colegii o sa inceapa sa comenteze..si nu o sa dati bine in fata altora..sau a profesorilor.winking

| IngerashMick a răspuns:

Daca iti place de ea, cerei-i prietenia.Si eu am trecut exact prin aceasta experienta, adica iubitul meu imi este si coleg de clasa. Uneori e putin ciudat, mai ales la inceput pana se obisnuiesc si colegii cu ideea.Pana la urma sentimentele conteaza, nu trebuie sa ti cont de ce zic altii.

| Katastrophe explică:

Prietenie adica sa o fac prietena mea

| efraim a răspuns:

Nu ma nu are nici o treaba ca esti cu ea in clasa puteti sa vorbiti mereu, sa va vedeti mereu si asa sti si tu ca ea este numai cu tine...