| BULANGIU96 a întrebat:

Buna TPU..Am o intrebare...Ce pot vorbi prin pauze cu o fata la care deja i-am spus ca imi place de ea.Am nevoie urgenta de un raspuns.Dau Funda :X

Răspuns Câştigător
| L3XYalexya a răspuns:

Poti sa ii spui complemente frumoase si ca ii o fata de treaba si foarte simpatica

| costellodonatz a răspuns (pentru L3XYalexya):

Complemente circumstantiale de loc sau complemente directe?thinking sunt cam nedumerit...

2 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Pai intreab-o ce ii place sa faca, ce muzica asc. lucruri din astea ca sa aflii mai multe despre ea.