| Andrascumpika03 a întrebat:

Am o mare problema... imi place de un baiat dar nu ma prea baga in seama. Ne cunoastem de la scoala si in primele zile am inceput sa vorbim pe fb darde atunci parca nu ma mai cunoaste Am uitat sa va spun ca este cu o clasa ma mare ca mine si cu aproape 2 ani mai mare.
Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| darnme a răspuns:

Ignora-l complet un timp si vezi cum reactioneaza.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Resemnează-te, nu ești genul lui.
Pa, pa.

| Andrascumpika03 explică (pentru Legiuitoarea):

Dar eu doream un raspuns ma "consistent". Poate ai dreptate, dar cand am fost cu el in tabara de anul trecut, nu prea parea ca "nu sunt genul lui".

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Andrascumpika03):

Bună.
De anul trecut poate are pe altcineva, la asta de ce nu te gândești?
Pa, pa.

| IloveME a răspuns:

Poi incearca sa-i spui chestia asta printr-o conversatie pe fb! spune-i ca te deranjeaza ca nu te saluta si nu vorbeste in public cu tine!
De altfel poate fi timid si nu are tupeul sa vorbeasca cu tine in public, de obicei in fata calculatorului sau al telefonului avem mai mult tupeu!

| Azµre a răspuns:

Mai crești nu sta acum în loc de băieți nu merită timpul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezâ-ţi de treabă,fii cuminte,vezi acolo de şcoală,lasă băieţii,că ai timp de ei berechet,ie!
Pă voi ar trebui să vă reocupe şcoala, nu băieţii, lasă-i d... de băieţi, v-apucă pe toţi cu băieţii, Doamne fereşte!
Te pup!

| Andrascumpika03 explică (pentru anonim_4396):

Cica "Buna!", "Doamne fereste!" apoi "Te pup!". Daca nu ai "chef" sa-mi raspunzi la intrebare, nu-mi mai raspunde, mai... @ingerfrant!

| Andrascumpika03 explică (pentru anonim_4396):

Spre informarea TA, un nume mai bun ar fi fost "minte franta"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu te mai chinui!
Bye, bye.

| alessa10 a răspuns:

Lasa-l