| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica nelamurire. In timp ce faceam sex cu prietena mea, la un moment dat am observat un lichid alb, care semana foarte bine cu sperma. Ce putea sa fie? Presupun ca nu avea cum sa fie de la mine pentru ca : 1. Aveam prezervativ, pe care l.am verificat la sfarsit si era ok, 2. Nu ejaculasem.
As dori doar sa fiu sigur, Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

E lichidul ce iese din vagin pentru lubrifiere, daca ar fi uscata nu ati putea avea parte de sex... ala s-a tot frecat si a devenit alb, nu avea griji ca nu e sperma.

| Azµre a răspuns (pentru Mann02):

Corect happy dar completez daca cumva e urat mirositor si e branzit atunci este candidoza laughing

| Mann02 a răspuns (pentru Azµre):

Totusi purta prezervativ big grin ce sa zic laughing el stie mai bine ce prietena are happy

| DdR a răspuns (pentru Azµre):

Nu e cazul laughing

| Azµre a răspuns (pentru DdR):

Eu ti-am zis Mann02 are dreptate, lubrifierea naturala care este transparenta impreuna cu lubrifiantul de pe prezervativ se face alb din cauza frecarii laughing dar eu ti-am zis ca sa fiu sigur ca nu e altceva.

| DdR a răspuns (pentru Azµre):

Ehee :d Multumesc :*

| consilierultau001 a răspuns (pentru DdR):

Putea fi si orgasm

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era de la ea...vezi ca si fetele ejaculeaza, unele mai mult, altele mai putin...

| CanutaOmsucit a răspuns:

Unde l-ai observat, adica unde te uiti cand faci sex?

| DdR a răspuns (pentru CanutaOmsucit):

L.am observat cand schimbam pozitia.

| MikeyRyder a răspuns:

Pe scurt e ciclu de la gagicata
laughing)

| DdR a răspuns (pentru MikeyRyder):

Cum sa fie ciclu laughing? Era alb, si nu e pe aproape de perioada.