| EuEuEuEuEuSiTu a întrebat:

TPU
Am o prietena care am vorbit doar pe net. Si ne placem unul pe celalal.Ne-am si vazut. Ziua ei de nastere este pe data de 22 noiembrie si nu stiu ce i-as putea face cadou (ma refer cadou facut pe net. Adica eu nu sunt in Romania. Asa ca vreau sa ii fac un cadou care sa il dau pe messanger,) va rog veniti cu sugestii ca nu stiu. Ajutati-ma. Va rog, Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| camay14 a răspuns:

Ii poti trimite o felicitare personalizata cu o imagine, o melodie si un mesaj http://felicitari.apropo.ro/

3 răspunsuri:
| Scliparici a răspuns:

Ii poti face o poezie frumoasa...sau sa alegi niste poze frumoase cu voi si sa le editezi pe www.imikimi.com sau ii poti face un videoclip

| neutrino a răspuns:

Pe net nu se fac cadouri, se fac impresii care de obicei sunt false.

| EuEuEuEuEuSiTu explică:

Poezie i am facut. si am facut si video cu noi doi.
mai veniti va rog cu idei happy
Va rog!