| anonim_4396 a întrebat:

TPU
Am o problema azi e prima oara cand iubitul meu imi spune ca nu vrea sa facem dragoste. Desi eu cand nu voiam tot faceam pentru el ca sa il fac fericit. Acum nu stiu ce sa maa cred. Va rog sa ma ajutati si fara raspunsuri la misto. Dau funda :*

11 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da si tu mai multe detalii...
spune-i ca vrei sa o faci, simti nevoia.
nu-mi explic decat ca are probleme si ii e rusine sau doar s-a jucat inainte si normal ca nu mai avea chef.

| Aasdfghj a răspuns:

Pai cu ce sa te ajutam? Vorbeste cu el si intreaba-l de ce nu vrea.
Sau vrei sa-l intrebam noi?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Are pe alta

| corbulalbrosu a răspuns:

Un prim refuz nu ar trebui sa fie un semnal de alarma deoarece in viata omului pot interveni o serie de probleme care sa nu aiba nicio legatura cu scaderea activitatii sexuale de moment. Este nevoie de o discutie in care sa clarificati acest aspect care s-ar putea dovedi a avea o cu totul alta natura.

| neutrino a răspuns:

Poate ca s-a certat cu micul lui amic. Stai linistita ca nu pleaca asa usor cainele de langa abator.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca a facut sex cu alta si nu mai are chef sa faca sex si cu tine.

| Lawliet14 a răspuns:

Se spune ca e ok sa oferi atunci cand se cere intr-un cuplu, dar nu toti constientizeaza acest aspect. Deci ori s-a saturat, ori are ceva complex.

| Danzell a răspuns:

Pai tocmai asta e problema ca i-ai dat prea mult. rolling on the floor (fara misto)

daca atunci cand va intalniti nu faceti altceva decat sa va luati limba in gura, si dupa sex, devine plictisitor si overbearing(coplesitor)(inca o data fara misto). mai schimbati si voi obiectivul. faceti si voi o excrsie intr-un alt oras, jucati un joc, diversificati.

| Hitback a răspuns (pentru Danzell):

Overwhelming e coplesitor. Overbearing e aroganță. le-ai incurcat.

| BogdantheDreamer a răspuns:

Ai grija de igiena corporala? Ma gandesc ca poate a simtit un iz de peste ).

| Letaata a răspuns (pentru BogdantheDreamer):

Evident ca am maxima grija de igena mea corporala si niciodata nu mi-a batut nici macar un mic apropo legat de tema asta. Fac si de 3 ori pe zi dus daca e nevoie