| Ivallll a întrebat:

Buna TPU am o problema in urma cu o luna m-am despartit de fostul si inca mai imi place de elsad azi din intamplare ne-am vazut pe mal si m-a salutat a zambit m-a intrebat ce fac... si cand am ajuns acasa am intrat pe el pe mess si mi-a rasp doar ceau staustraight face ce sa fac dc vorbeste asa cu mine?sad

Răspuns Câştigător
| zay4kk a răspuns:

Buna draga...am avut si eu astfel de probleme, doar ca eu cred asa e metoda de a cuceri fete prin ignorare sau prin gesturi dulci

1. incearca si tu sa fii in locul lui, si normal ca e inca si el pitin indragostit de aia nu si-a dat seama ca iti zimbeste vorbeste frumos, dupa un timp cred ca sa gindit,, stai putin, de ce ma cred un prost in fata ei, doar mi-a dat papucii, e indiferenta de mine si eu trebuie sa fiu la fel.

uite nu trebuie sa-l ei cu intrebarile, doar asteapta putin si el singur iti va scris, si iti va cere intilniri daca e cazu.
dar daca mai vrei sa-l intorci spune-i ce simti cred ca o sa te inteleaga. Mereu sint asa tipii mindri. de aceea si ne plachappy

| Ivallll explică (pentru zay4kk):

Da problema e ca el a vrut sa ne despartim...

| zay4kk a răspuns (pentru Ivallll):

poate tu nu i-ai aratat cit il iubesti...sau poate tu ai nevoie de atentie si nu ai gasit persoana potrivita cu care sa comunici.

3 răspunsuri:
| brunetatha a răspuns:

Pai nu stiu daca uh te-ai desp de el sau el de tine? nu stiu sincer si eu am fost in aceasta poveste da eu nu am fost cu el da ne purtam asa si dupa ce ne-am vazut nu m-a placut si azi ne-am vazut iar si mi-a zis buna si acum vb cu o alta fatawinking