| AlexandraDianca a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu daca lui ii place de mine. L-a intrebat o prietena de-a mea si a zis ca ii place de mine si inca de-o fata care are acum iubit.Nu stiu ce sa fac, nu stiu ce sa-i zic. Puteti sa-mi spuneti cum sa vorbesc cu el sau prin intermediul uni prietene sa-i zic? As vrea sa fim prieteni

Răspuns Câştigător
| dulcikaaa a răspuns:

Off pai incearca sa te imprietenesti cu el si nu mai fa chestii din astea prin prietene e de prost gust baiatul o sa creada ca nu ai curaj sau ca ai 5 ani..incearca sa ii zambesti cand il vezi descopera ce pasiuni are pate aveti pasiuni in comun si incearca sa iti dai TU singura seama daca te place sau nu! Totul este sa vrei si sa ai incredere in tine! Succes! FUNDA?