| thejuliangaming a întrebat:

am o problema mai "delicata".
Acum o luna i-am spus prietenei mele ca o iubesc si cand ii scriu pe WhatsApp nu imi raspunde imi da seen...Ce ar trebui sa fac sunt disperat dupa ea?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Nu i mai da multe mesaje, nu o sufoca, lasă să mai vina și din partea ei, îți dă seen pentru ca nu are tot timpul ce sa zică, dacă nu e un subiect important, e drăguț ca ii dai mesaje dar nu te aștepta să ți copieze comportamentul. Fii mai cerebral

| thejuliangaming explică (pentru Emma30555):

Am sa incerc sa o mai las.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace, ca nu-i interesat nici de tine si nici de iubirea ta, de aceea te ignora in totalitate.
Dragoste cu sila nu se poate! Alta!

| thejuliangaming explică (pentru Violleta2022):

Spre exemplu cand sunt la ea, se balbaie, se inroseste. Asta nu e este motiv ca ma place.

| Violleta2022 a răspuns (pentru thejuliangaming):

Probabil ca-i jenata sa-ti spuna direct sa o lasi in pace, de aceea se balbaie.

| ovidiu123432 a răspuns:

Nu-i mai scrie, las-o in pace, pentru binele tau, dupa o sa suferi.