| Anonim2097 a întrebat:

Am o relatie cu un baiat de aproape 4 luni si ne vedem cam o data l 3 saptamani.Dar are o colega care se intelege ft bine cu ea si mai fac poze din cand in cand.Iar el imi spune sa nu ma supar deoarece el ma iubeste!
Cand ne intalnim suntem cei mai fericiti.Sa iau inseama pozele alea?Chiar daca eu sunt geloasa!Funda:X

Răspuns Câştigător
| Natashha a răspuns:

Gelozia asta nu ajuta la nimic, decat te doboara pe tine si iti faci o multime de ganduri ca te-ar insela.Nu e ceva de viitor daca va vedetila 3 saptamani, mege un an 2, 3, dar dupa, totul se va schimba.
Stii,"te iubesc "asta a ajuns sa-l spui ca si cum l-ai saluta pe postas sau ai vedea cum se ca*a 2 porumbei.Serois acum,roade invidia in tine ca nu faci poze si cu el,ca nu are poze cu tine si face cu aia? Poate ma insel, poate tipa aia e doar o fata careia ii cere sfaturi si ei doar vorbesc ca intre amici, sau poate i-o trage in timp ce tu te gandesti ca te iubeste happy.

2 răspunsuri:
| pink425 a răspuns:

Nu inteleg daca are iubita.dc nu face poze cu iubita lui, si face cu alta! din parerea mea pot sa iti dau de inteles ca e ceva mai mult decat simple pozewinking ...eu nu as face poze cu altele in afara de iubita meawinking

| gazza01 a răspuns:

Pt linistea ta zi sa nu mai faca poze! Funda? :*