| anonim_4396 a întrebat:

...am revenit..cu alte noutati:).

Acum ceva timp am postat o mica povestioara despre baiatul pe care-l plac...ei bine, asta e povestioara http://www.tpu.ro/dragoste-si-sex/buna-tpu-sa-va-spun-si -eu-ce-ma-macina-de-ceva-timp-mi-s-a-pus-pata-pe-un-baia t-e-mai-mare-decat-mine-cu-3-ani-jumate-eu_1/.

ei bine,aseara in timp ce eram la munca(lucrez la un supermarket, dupa cum v-am mai spus), un prieten a venit si m-a chemat repede afara.Am iesit,si cand colo,ce sa vad? tocmai baiatul pe care-l plac,era oprit cu masina in fata supermarket-ului.El cand m-a vazut,m-a privit, eu la randul meu, l-am privit...si de fiecare data cand ma uitam la el..si el se uita la mine.:D

Intre timp,prietenul asta care m-a chemat afara,l-a intrebat:"bai cristi(asa il cheama), nu vii si tu inauntru? ca vrea fata (eu) sa te vada."Baiatul a zis ca nu intra pentru ca e imbracat in pantaloni scurti, dar a zis ca merge acasa sa se schimbe si dupa aia se intoarce.inainte,mi-a "aruncat" un zambet (apropo,are un zambet superb) si dupa aia a plecat.a mai trecut de cateva ori cu masina si dupa aia s-a dus acasa si s-a schimbat.A venit aranjat,cu freza facuta,a intrat in supermarket, m-a salutat, m-a intrebat de un anumit produs si intr-un final a mancat o inghetata.a stat vreo 20 de minute,s-a invartit pe acolo,iar la plecare a claxonat si mi-a facut cu mana.

astazi,iarasi a trecut prin fata mea de cateva ori, a claxonat, m-a salutat si mi-a zambit!:)pana acum nu venea deloc la supermaket...iar acum vine..astazi si-a facut cale cu un prieten.

tot aseara,prietenul asta care m-a chemat,i-a zis baiatul in felul urmator:Cristi,vezi ca fata a venit pe jos,diseara cand termina programu',du-o si tu acasa"! iar el i-a zis " nu pot,pentru ca-s prieten cu taica-su"...

deci,eu din comportamentul si din vorbele lui,am inteles ca lui i-ar placea de mine, dar ii e teama sau rusine de tatal meu si de tatal lui...(avand in vedere ca ei sunt prieteni cu totii).

voi ce credeti? oare chiar ma place?:)

3 răspunsuri:
| Breake a răspuns:

Pffff, Sti si tu prea bine ca dragostea nu tine cont de reguli. Este asa? Yeaaa
Daca te iubea mult venea direct la tine ( cu ezitare cu tot, usor usor ). Sau nu

Tu m-ai incearca sa te apropri de el. Si vei vedea singura cum sta treaba.

| Auslesse a răspuns (pentru Breake):

Aici nu e vorba de dragoste.tu crezi ca poti sa incepi sa iubesti o persoana imediat ce schimbi 2-3 vorbe cu ea, o saluti, si-i zambesti? categoric, NU! eu doar cred ca ma place, atata tot.

| Breake a răspuns (pentru Auslesse):

Eu Ti-am zis ce si cum, nu m-ai mult happy