| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU. Am sa va spun o întâmplare. Era seara și am dus-o pe iubita mea acasă. Când am ajuns am început sa ne dezbracăm și am rămas în chiloți. În timp ce ne sărutam am văzut ca chiloții ei se udasera(erau de culoare alba). Când voiam sa-i dau chiloții jos m-a sunat un prieten și mi-a spus ca de ce intarzaiasem la ziua lui(eu uitasem). M-am îmbrăcat repede și m-am dus la ziua lui. Acuma mi-e rușine sa mai vb cu iubita mea. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Willis a răspuns:

Cum să îți fie rușine să vorbești cu prietena ta?
Vorbești, și îi spui că puteți continua ce a-ți întrerupt...

| Alexandra8963 a răspuns (pentru Willis):

Situația e nașpa. Dacă e o relație serioasă poți încerca sa ii explici și sa aștepți sa înțeleagă. Dacă era doar sex, reluați!

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să revii la ea și să repeți scena. Dar mai întâi închide telefonul.

| cepIm a răspuns:

Te revansezi astazi. Du-te si continua de unde ai ramas. Folositi prezervativele cu incredere ca din cate vad avem multi inconstienti pe aici.

| Anonimic a răspuns:

Nu trebuie să îți fie rușine. Încearcă să îi explici și te va înțelege. Data viitoare când începeți sa vă dezbrăcați închideți-vă telefoanele pentru a preveni astfel de situații