| Andreea8104 a întrebat:

Bună TPU am şi eu o întrebare am 21 de ani nu mi-am început viaţa sexuală de mult am o menstruaţie destul de regulată acum 2 luni mi-a venit pe 15 luna trecută pe 13 luna asta trebuia pe 11 şi nimic deja suntem in 17 am sanii destul de umflaţi mă dor şi burta mă mai înţeapă din când în când atât. Menţionez că toate actele sexuale au fost neprotejate deci întrebarea mea e posibil să fiu însărcinată?

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca actele sexuala au fost neprotejate, este posibil sa fii gravida. Consulta un medic ginecolog, el este in masura sa-ti spuna daca esti sau nu gravida.

| Necunoscut112 a răspuns:

Pai daca s-a intamplat sa faci sex neprotejat si in zile fertile este foarte posibil sa fii insarcinata.