| Bebe_9173 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare. Exista vreun virus pe hi5.Gen sa trimita singur poze, coomuri la alti prietenii? Si tu haabar sa nu ai? Astept un raspuns va roog.multumesc muult si va rog scuzati categoria insa e cea mai vizualizata :*

5 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai eu nu am patit asa ceva si am destui pr happydeci nu, nu cred:*

bafta

| ladygaga a răspuns:

Mda. si eu am patit acest lucru.
M`am trezit cu niste commuri trimise singure(nu le trimisesem eu) si m`am gandit ca mi-a aflat cineva parola, asa ca mi-am schimbat`olaughing
Si sa vad ce se intampla in continuare.

| Stella a răspuns:

Si eu am patit ca am trimis comuri cu imagini.straight face

Si o data stateam linistita p hi5 meu si am dat la profilul mau si dintr-o data am fost logata p hi5 lu un baiat(nu il cunosc...nu stiam e-mailu...nici parola.) si am obsv ca si mie mi-a fost candva p hi5straight face

ciudat:-ss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, se poate. ati fi surprinse cat de usor estebig grin. In 5 sec iti iau 100 de pozelaughinglaughing sa-mi dau ce comm vreaulaughing

| criss_6760 a răspuns:

Da ... exista