| Girlpower0603 a întrebat:

Vreau sa fac sex anal, cum ar trebui sa ma curat înainte?
(Am 19 ani )

Răspuns Câştigător
| andreivr123 a răspuns:

Buna, eu am facut de multe ori sex anal cu iubita mea, trebuie sa iti introduci apa intru sa o lasi oleaca si dupa sa o dai afara fa asta de cateva ori pana numai iese nimic, nu folosi sapun etc. Doar apa curata. Succes

| Girlpower0603 explică (pentru andreivr123):

Buna, am citit ca după igiena trebuie sa aștepți vreo doua ore pana sa faci ceva, este adevărat?
Îmi e puțin teama sa nu se facă situația aiurea laughing)

| andreivr123 a răspuns (pentru Girlpower0603):

Gandeste-te ca inloc sa faci nr 2 faci clisma asta cu 2 ore nu stie nimeni exact cand iti vine ca doar nu e mama omidalaughing

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Iti faci programare la spital pentru clisma

suntserios
| suntserios a răspuns:

Îți faci procesul numit clismă

| Fonk a răspuns (pentru suntserios):

Cei aia clismă?

| Girlpower0603 explică (pentru suntserios):

Cum se face? Și după cât timp după proces as putea sa fac acțiunea?

| Girlpower0603 explică (pentru suntserios):

Cum se face?

| Violleta2022 a răspuns:

Faci clisma cu irigatorul, dar este cea mai scarboasa si durerroasa partida sexuala, care nu o recomand nimanui.
Iar pe viitor trebuie sa porti un dop in curulet, ca sa nu scapi vreo basina ca iese direct cu caca, fiindca anusul este rupt si nu mai tine fecalele.

Vezi ca sida si toate bolile sexuale se iau prin sex anal, oral si vaginal, deci obligatoriu PREZERVATIV ca sa nu risti sa iei o boala mortala.

| ndrxw22 a răspuns:

Te ajut euhappy mesaj