| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o întrebare.pot rămâne însărcinată daca nu am avut un contact sexual si doar ne-am "jucat"? Tin sa menționez ca eu eram îmbrăcată si el nu. Nu a ejaculat, dar am auzit ca este un lichid..si chiar daca a fost lichidul..trece prin pantaloni? Va rog seriozitate.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O sarcina NU se poate forma/naste, oricand, oricum, in orice moment sau in orice conditii dar mai ales ""din nimic"". Iar in legatura cu acel lichid atat de des pomenit si invocat de toti ageamii, citeste urmatorul raspuns : https://www.tpu.ro/......a-si-daca/ Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca nu poti

| Evolettee a răspuns:

Oameni buni, voi gândiți? Ai macar habar cum se reproduc oamenii? Ca să rămâi însărcinată trebuie sa isi dea drumul IN TINE. Nu trece prin pantaloni, "lichidul", nu se teleporteaza in uteru tau sa rămâi tu gravidă, mai ales ca erai îmbrăcată straight face. Deci nu, nu rămâi gravida