| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema daca ma puteti ajuta. Azi i'am zis unei fete ca'mi place de ea, iar ea nu se astepta la aceasta destainuire. Ea nu mi-a spus nimic despre ceea ce simte, doar ca m'a intrebat de cand simt acest lucru pentru ea, apoi nu a mai zis nimic. Pur si simplu era in incurcatura. As vrea sa stiu ce as putea face, daca aveti vreun sfat. Va multumesc pentru. intelegere big grin

Răspuns Câştigător
| LiiaX3 a răspuns:

Incearca sa te apropii mai mult de ea, sa fiti prietenii si cand va apropiati mai mult unul de celalat si esti sigur pe tine spune`i iar. Pentru un baiat, sa spui asa ceva este mare lucru, alti de exemplu` recurg la metoda " vrajeala ieftina". Probabil ea s-a speriat deoarece i`ai spus asa direct. sper ca te-am ajutat. Esti un model de baiat.winking

| anonim_4396 explică (pentru LiiaX3):

M-ai ajutat enorm de mult, mersi de sfat. Desi sunt enorm de timid, cand vreau sa zic ceva o spun pe fata. Si mai mult ca sigur ca daca i-as fi spus pe ocolite, sau doar sa o arat, ar fi reactionat altfel, poate nu i-ar fi placut acel lucru. Dar se pare ca, din cauza ca pur si simplu am spus, a si ajutat. Dar eu unu nu sunt un "model de baiat", sunt doar un baiat normal care iubeste. Iti multumesc inca o data.

| LiiaX3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tine`o tot asa si vei obtine ceea ce " iti doresti ". fi sincer pentru ca sinceritatea este cel mai important element intr-o relatie. :* este o fata norocoasa, pentru ca esti un baiat sincer si decis.

| anonim_4396 explică (pentru LiiaX3):

Nu stiu de ce zici acest lucru, dar eu unu niciodata nu am avut noroc la fete. Pana acum. Tot timpul stateam cateva zile cu o fata, apoi nu ma mai bagau in seama. Si asta am patit-o de fiecare data. Dar se pare ca pana la urma norocul si-a intors privirea si spre mine. Sper ca cu ea sa fie altfel. Iti multumesc mult pentru sfaturi.

| LiiaX3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Paote celelalte fete nu stiu` sa aprecieze. Dar ea cred ca va sti sa te aprecieze, cum nu au facut`o celelalte... Sa va iubiti big hug

7 răspunsuri:
| Addush a răspuns:

E posibil sa te placa... majoritatea fetelor sunt mai timide si se panicheaza atunci cand vb cu persoana pe care o plac.

| flippy94 a răspuns:

sun-o si spune-i ca it pare rau ca ai facutoo sa reactioneze asa, dar nu mai puteai sa ascunzi ce simti. cred ca asa e cel mai bine

| anonim_4396 explică (pentru flippy94):

Mersi de idee. O voi face. Dar totusi nu este oare un pic mai bine daca ii voi lasa un pic de timp de gandire?