| sebi_1842 a întrebat:

am un prieten care se da la prietena mea, dar el zice ca nu e adevarat cu toate ca toata lumea vede asta... ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Păi nu îl mai poţi numi prieten dacă se dă la fata pe care o iubeşti. Asigură-te că este adevărat... Sau tot ce poţi să faci e să renunţi la acest prieten al tău`!happy

| LifeFail a răspuns:

Dacă prietena ta te iubeşte cu adevărat, nu îl va lua în seamă, deci nu ai de ce să îţi faci griji.
Baftă şi numai bine!

| PlayWithMe a răspuns:

Asculta-ma cu atentie, daca prietena ta o sa faca ceva cu prietenul tau, atunci te duci la prietenul tau, dai noroc cu el si ii spui mersi mult ca m-ai scapat de o proasta si apoi te duci la fata si o faci de ras in tot orasul.

| jordan210cm a răspuns:

Probabil ca s-a indragostit si prietenul tau de prietena ta, si tocmai pentru ca el nu vrea sa recunoasca ma gandesc ca in sinea lui el nu isi dorea asta si incearca sa isi inabuse sentimentele de dragul prieteniei dintre voi!

| chiritescu a răspuns:

Daca el zice ca nu e adevarat poate ti se pare tie.dar tu ne-ai spus ca toata lumea observa deci nu are cum sa li sa para tuturor. daca chiar se da nu cred ca se merita.dar vorbeste cu el si spune-i ce crezi tu si ce vad altii. daca nu te intelege incearca sa il uiti crying

| Andruscha_9627 a răspuns:

Poi mie mi s-a intamplat cu pretenu meu si la tine incearca sa o faci sa se desparta de tine si daca ea neaga inseamna ca te beste daca e asa...ar zicetongueoi am vazut ca nu ne inteegem si nu stiu ce bla bla bla aas zice ca ea nu te mai vrea. Sper ca ti-am fost de folosbig grin funda?!