| Andrei151 a întrebat:

Aseara am vb cu prietena mea la telefon dar imi vorbea cam aiurea desii mi-a spus ca ma iubeste. Dimineata i-am trimis mesaj cu "Buna dimineata iubito..." si ea mi-a raspuns dar am sunat-o astazi de vreo 5-6 ori in interval de 5-6 ore si nu mia raspuns.Sunt ingrijorat...sad Ce trebuie sa fac? sa mai insist cu telefonul? (am 16 ani)

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate ai prins o in zilele de ciclu, numai atunci hormonii o iau razna, in sens negativ

| ℓαυяα a răspuns:

Cel mai bine astepti sa te sune ea, nu mai insista. daca tine la tine o sa sune si o sa iti explice ce s-a intamplat happy

Răspuns utilizator avertizat
| Nickname1890 a răspuns:

NU mai insista. Cand s-o obosi sa te sune ea atunci o iei la intrebari ca doar o sa vada apelurile.

| 1Mihai1 a răspuns:

Orice e posibil!

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Du-te la ea, fa-i o vizita, poate nu se simte bine

| yasmin123 a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci sa o vezi.

| devylgyrl a răspuns (pentru yasmin123):

Yasmin ai dreptate..si eu zic la fel sa te duci sa vezi ce face si sa lamuriti lucrurile face-2-face