| ioanalexandru a întrebat:

Buna TPU
avand in vedere ca studiez psihologia cu un profesor particular iar cand termin liceul peste un an voi merge pe acest domeniu, am o intrebare destinata voua, fetelor.
vi s-a intamplat sa credeti ca va iubeste si ati fost capabile sa va incepeti inclusiv viata sexuala insa apoi v-a parasit?
sper sa raspundeti, multumesc.

Răspuns Câştigător
| allyna_2726 a răspuns:

Da chiar mi s-a intamplat l-am iubit atat de mult si inca il mai iubesc da toata iubirea pe care i-o purtam m-a scarbit efectiv cand am aflat c se mai vedea si cu alte multe fete. Dupa ce am aflat asta i-am reprosiat (inainte de a afla eram gata sa ma deruiesc lui imi propusese de mai multe ori iar eu nu acceptasem dar dupa ce ma gandisem mai bine si avand in vedere ca aveam ceva timp impreuna am zis de ce nu)iar el mi-a zis c daca nu am incredere in el si ascult alte guri casca nu are ros sa mai fim impreuna. In ciuda faptului ca aveam dovezi concrete si ca il vazusem chiar eu a refuzat adevarul si a spus ca nu mai vrea sa ma vada vreo data. sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Nextone a răspuns:

La mine a fost altfel, cam ciudat.Eu il iubeam atat de mult incat mi-am inceput viata sexuala cu el si chiar asumandu-mi faptul ca ma va putea parasi dupaceea.Dar nu a fost asa, suntem impreuna si acum de aproape 3 ani.Am aflat ulterior intr-o discutie de a noastra ca nu ma iubea prea tare la inceputul relatiei ci ma vroia doar asa... ulterior cand a vazut ce fel de fata sunt si-a zis ca nu merit asa ceva si nu s-a mai putut desparti de mine.Acum ma iubeste mult! happy