| CameliaMaria2001 a întrebat:

Bună TPU!
Bun, sa va povestesc! Deci este un baiat care invata la acelasi liceu cu mine, dar este mai mare cu un an.Stateam pe o banca cu o colega si cand a trecut pe langa mine m-am uitat la el si mi-a zambit,o alta intamplare ar fi ca in microbuz l-a intrebat pe unu' ce clasa sunt.Dar nu stiu ce sa zic pentru ca este mai intraznet,usor golan, bad boy.
Intrebarea este ce inseamna toate astea, dau funda!

Răspuns Câştigător
| denisssssss a răspuns:

Cel mai probabil ii place de tine

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu zambesc persoanelor care se holbeaza la mine, ca sa nu par prost

| mnbvf a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru mnbvf):

Am fost sincer

| ABCD122 a răspuns:

Este interesat de tine, slăbuțe șanse sa te placa.

| Alecu_Ioana-Maria_2000 a răspuns:

Te place, lol