| Sfatosul2012 a întrebat:

Cam cat a durat cea mai tare partida de sex pe care ati trait-o?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce sa-ti spun, m-ai dat pe spate, iti dai seama ce mai ajutor!
Bai copilas, un ajutor il ceri sub cu totul alte forme, nu prin intrebari puse la plictiseala.
Daca ai fi avut o problema de sanatate, orice altceva, intelegeam, dar asa...ce sa inteleg?!
Puneti la intrebari ca sa aveti si voi ce pune!
BA RASPUND! Dreptul la o replica nu mi-l ia nimeni si daca ma enervezi iti raportez intrebarea, ca sa stii de acum incolo ce intrebari poti pune si ce nu! Intrebari degeaba!
Pa, pa!

20 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Cu maraton in mine vreo 4 ore in 5 camere. fara maraton si cu vin rosu vreo 2 ore. fara nimic nimic cam 30 de minute.

| Sfatosul2012 explică (pentru JohnnyBi):

Merci de raspuns si sinceritate!

| Skilline2012 a răspuns (pentru JohnnyBi):

rolling on the floor))))))))

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incă nu am trăit asa ceva, dar astept, crede mărolling on the floor

| HaHaGirl a răspuns:

Nu m-am uitat la ceas, dar in jur de jumatate de ora laughing

| Sfatosul2012 explică (pentru HaHaGirl):

Merci e important de stiut ca calitatea batea cantitatea!

| HaHaGirl a răspuns (pentru Sfatosul2012):

Asta asa e.dar dc atata curiozitate pe tine?

| Sfatosul2012 explică (pentru HaHaGirl):

Curios doar. sa vad unde cum stau bine sau nuwinking dar si sa mai aflu pareri;

| HaHaGirl a răspuns (pentru Sfatosul2012):

laughing ok laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sfatosul2012):

Buna!
" ca calitatea batea cantitatea!" Ce exprimare aveti in voi!
Mai pune mana pe o carte de gramatica si mai lasa intrebarile puse din plictiseala ori din curiozitate!
Citeste regulamentul site-ului, aici punem intrebari la care avem nevoie de ajutor, nu de stat la taclale!
O zi buna!

| Sfatosul2012 explică (pentru anonim_4396):

Citeste contextul! nu vrei sa stai de vorba nu raspunde! Ai ceva impotriva mea sesizeaza adminul. Prin intrebarea asta TPU ma ajuta pe mine! Te ofuschezi degeaba.

| Sfatosul2012 explică (pentru anonim_4396):

E ca si cum as pune intrebarea "Ati face dragoste pe aceasta piesa?"

| Sfatosul2012 explică (pentru anonim_4396):

Bine nu am sa ma iau de faptul ca nu ai nici o idee cine sunt si ce fac, doar presupui; raspunde nu ti a spus nimeni sa nu raspunzi daca raspunzi la subiect; asa ce sa ti spun; si eu mai sus tot un drept la replica am si ti l am dat. Poti sa te enervezi sa mi raportezi intrebarea asta nu arata decat ca judeci cu doua jumatati de masura si ca esti putin ipocrita; stii asta cu uitatul la caprele vecinului e boala veche la noi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sfatosul2012):

Buna!
"IPOCRITA" zici?!
Interesant! Ai incalcat inca o regula din regulament, unde scrie clar ca nu trebuie sa adresezi cuvinte grele ori jigniri!
La a treia abatere si JUR ca ma adresez adminilor, trebuie sa mai trezeasca cineva site-ul acesta la viata, ca nu se poate asa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sfatosul2012):

Buna!
Dragoste poti face si fara, nu-i nevoie neaparat sa-ti cante muzica la cap!
Pur si simplu o faci cu persoana iubita...nu trebuie melodii ca sa te exprimi ce simti!
Pa, pa!

| Sfatosul2012 explică (pentru anonim_4396):

Foarte de acord cu tine. Era o intrebare pe care tu ai pus o am vrut doar sa ti arat ca intrebarea ta nu e diferita cu nimc fata de a mea. Multumesc de raspuns oricum. cat despre jigniri copilas - ipocrita = 1-1

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sfatosul2012):

Buna!
Scuza-ma, te-am facut copilas, nu ipocrit!
Este o diferenta totusi!
Pa!

| Sfatosul2012 explică (pentru anonim_4396):

Uite pentru ca azi esti nervoasa iti dau un premiu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sfatosul2012):

Buna!
Iti multumesc frumos si imi cer scuze pentru "iesirea" mea de astazi!
O seara buna!

| Sfatosul2012 explică (pentru anonim_4396):

:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sfatosul2012):

Buna!
Ce sa-ti spun, m-ai dat pe spate, iti dai seama ce mai ajutor!
Bai copilas, un ajutor il ceri sub cu totul alte forme, nu prin intrebari puse la plictiseala.
Daca ai fi avut o problema de sanatate, orice altceva, intelegeam, dar asa...ce sa inteleg?!
Puneti la intrebari ca sa aveti si voi ce pune!
BA RASPUND! Dreptul la o replica nu mi-l ia nimeni si daca ma enervezi iti raportez intrebarea, ca sa stii de acum incolo ce intrebari poti pune si ce nu! Intrebari degeaba!
Pa, pa!