| anonim_4396 a întrebat:

Hei ce mai faceti,, deci daca ma puteti ajuta v-asi fi recunoscatoare, am 15 si fostul meu prieten a inventat o minciuna gogonata si am aflat de curand si nu il pot uita din cauza ca ma streseaza cu apelurile si m-a intrebat daca vreau sa stiu de ce s-a despartit de mine si cred ca si asta a fost o minciuna ..prima a zis ca ii ia tatal lui telefonul si a de ieri ca s-a despartit din cauza ca atunci cand venea la mine ii trebuia o jumatate de ora sa ma faca sa il iau in brate si din cate stiu eu asta nu s-a intamplat decat de 2 ori pentru ca tot amana sa vina si m-a enervat ..si nu cred ca a fost un motiv sa se desparta in fine cel mai bun prieten vrea sa fie cu mine si nu stiu ce sa fac,inca nu l-am uitat pe fostul deci nu stiu ce sa ii raspund, nu injurati, raspunsuri decente.

Răspuns Câştigător
| winter a răspuns:

Daca prietenul tau te place si are bunul simt cred ca este o alegere buna.decat sa mananci ceva stricat si cu aspect placut mai bine mananca ceva bun si cu adevarat savuros

8 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri :*

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Si pana la urma de ce v-ati despartit? Sigur nu te merita daca e asa un mincinos.Sterge-ti numarul lui din telefon

| KMaddieK a răspuns (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

Pai nu am de unde sa ii iau telefonul, nu mai sunt cu el si eu l-am sters pe al lui dar il stiu pe dinafar

| KMaddieK a răspuns (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

Ne-am despartit pentru ca el a inventat o minciuna cum ca tatal lui ii va lua telefonul si nu il mai lasa sa vina la mine si ieri a zis cum ca dura o jumatate de ora sa ma convinga sa il i-au in brate si altele sad

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns (pentru KMaddieK):

Da,mai stiu eu pe cineva, care avea un tata ciudat rau. Cica nu ma putea sa ma sune din cauza lui taica-sau, cand isi lua telefonul cu el la scoala.Si la un moment dat chiar era sa nu mai vina la ziua mea.Si mama lui, era ciudata rau, prea anxioasa, deci stiu ce vrei sa zici

| Andruta12 a răspuns:

Pai spune-i de ce te-ai despartiti iar cel mai bun prieten care vrea sa fie cu tine spune-i ca treci printr-o perioda dificila si ca nu l-ai uitat pe fostul iubit si spune-i sa mai treaca o perioda

| KMaddieK a răspuns (pentru Andruta12):

Pai nu eu i-am spus el mi-a spus ieri si prietenul meu cel mai bun stie big grin

| praluca a răspuns:

Eu zic sa stai pentru o perioada singura. Nu are rost sa fii cu cel mai bun prieten al tau cand tu inca te mai gandesti la altul.