| ALEXICAmarketing a întrebat:

Cat de mult contează în procente sexul într-o relație? După 50 de ani scad aceste procente?

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

100% la orice varsta

| mihai69 a răspuns:

Destul de mult.
Dimpotrivă, crește.

| Hammurabi a răspuns:

Cam 87,52 %.
Normal că mai scad după 50 - 60.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, depinde de apetitul sexual. Eu de exemplu, am un apetit ridicat si cand faceam sex o faceam aproape in fiecare zi big grin

| ALEXICAmarketing explică (pentru anonim_4396):

In fiecare zi? Haide lasă minciunile că nu crede nimeni așa ceva happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Am zis aproape, man.

| Goddessss a răspuns:

40%

| Octavian81 a răspuns:

Partea sexuala intr-o relatie e foarte impoortanta, deoarece ea genereaza hormonul fericirii, serotonina. Fara sex, am fi toti niste frustrati, niste persoane irascibile, nefericiti.
La a doua in trebare, nu stiu ce sa raspunde. Depinde de la cuplu la cuplu.

| danieltulcea84 a răspuns:

Depinde foarte mult de partener! Relațiile intime au rostul lor, dar nu înseamnă totul într-o relație!

| Marian12123 a răspuns:

Pentru mine 20% cred, măcar odată pe săptămână. După 50 de ani nu știu, dar femeiea întra la menopauză și bărbatul nu este ca la 25 de ani dacă înțelegi, cred ca scade!

| Corcodusoi a răspuns:

Pe putin 20%

| hparia a răspuns:

Da.

| Nikky79 a răspuns:

Depinde cât de mare e acum