| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappyCred ca stiti povestea mea care acum este mai incurcata ca niciodata. V-am povestit de acel baiat cu care vorbesc pe messenger care acum, vrea sa il,, ajut" sa fie cu o prietena de-a mea(care implineste 16 ani si,, prietena" lui care nu e are 14 ani)Deci nu stiu ce sa mai cred. Voi ce credeti si ce ma sfatuiti sa fac?happy
Dau fundita si vot:*

2 răspunsuri:
| alexanelly a răspuns:

Cel mai bine il lasi pe el sa se descurce, nu trebuie sa faci pe cupidonul...

| nikol a răspuns:

Cel mai bine sa il lasi pe el sa se descurce ca de fiecare data cand am incercat eu sa ii combin pe doi eu am cazut de proasta daca era ceva intre ei doi pe mine dadea vina.asa ca mai bine nu te baga.