| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Buna TPU, de 5 zile nu am mai putut sa ma duc afara (treaba mare) cu 5 zile am facut sex neprotajat cateva minute (nu a ejaculat) si dupa am facut o protejat, in ultima perioada am mancat ff mult fast food. Sunt insarcinata? Adresez aceasta intrebare pentru ca am citit undeva ca poate fi semn de sarcina)
Luna trecuta mi-a venit menstruatia si de atunci pana acum 5 zile nu am mai avut contact sexual

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu esti. De la fast-food ti se trage. Esti „insarcinata" pe partea cealalta, ca nu ai mai iesit afara de 5 zile.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ești.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poti sa fii gravida.

| David765 a răspuns:

E doar constipație cauzată de diverse obiceiuri. Lipsa consumului de apă, amânarea momentului când,, îți vine", etc.
Mănâncă prune, bea apă sau bea o lingură de ulei de măsline pe stomacul gol. Gravidă nu ești. Sarcina unei femei are legătură cu menstruația, nu cu indigestia.