| XDeDeX a întrebat:

Buna TPU... de obicei nu pun astfel de intrebarii, dar am ajuns la capatul puteriilor.
Prietena mea cea mai buna tocmai a fost parasita de iubitul cu, care a stat 2 ani in aceeasi casa. e foarte deprimata si foarte distrusa el e din brasov iar ea din oradea iar el acum a plecat inapoi la brasov EU NU STIU CUM SA II MAI EXPLIC CA VIATA NU SE TERMINA AICI crying nu mai pot cum sa o mai aduc pe linia de plutire

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Sa planga intr-o zi cat poate de mult. Stai pe langa ea, dar nu cu ea. De a doua zi ii va fi ceva mai usor.
Dupa asta iesiti impreuna pe afara, faceti lucruri care ii plac. Oradea e un oras frumos si sunt multe de facut.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu suntem noi in masura sa va ajutam decat eventual cu cateva sfaturi utile.Prietena ta are nevoie de sprijinul parintilor al prietenilor dar cel mai important ar fi sa fac cateva sedinte de consiliere psihologica. Spune-i ca si maine e o zi, viata merge inainte.

| MskDesign a răspuns:

Ii va trece usor, usor.Nu ai ce sa ii faci.

| anonyymuusss a răspuns:

Linisteste-o făcând activități ce va plac amândurora, beti o ciocolata calda si nu știu ai răbdare, timpul le vindeca pe toate.

| XDeDeX explică:

Am incercat in fel si chip... parintii mda...nu cred pentru ca nu locuieste cu ei

| XDeDeX explică:

Da stiu dar nu prea pot sa o scot din casa abia a venit la mine si de doua zile e aici nu vreau sa o las singura pentru ca are avioane in cap acum si doamne fereste...

| FlorinelG a răspuns:

Inseamna ca nu era bun pentru ea de asta a parasit-o