| Biuuu03 a întrebat:

Buna,Tpu.Deci..Azi i-am trimis baiatului pe care il plac un bilet pe care scria ca vreau sa vb ceva cu el.In pauza am pus o prietena sa il dea.Nici nu a apucat bine sa-l citeasca ca fete din clasa de la el i l-au luat din mana.El a luat biletul si a fugit la baie, acolo l-a rupt in mii de bucatele si l-a aruncat.Atunci a inceput razboiul! Cei de la el din clasa il trageau spe mine,iar cei de la mine din clasa ma trageau spre el, dar el a scapat si a fugit in clasa.In ora i-am trimis un alt bilet in care i-am spus ca vreau sa vorbesc cu el si ca nu-l plac,dar inainte sa il dea prietenea mea, eu am coborat jos ca sa nu mai vad toate fetele sa sara pe mine cu intrebari.Dar surpiza cand eu erm jos cica el ar fi fost la usa la noi sa vb cu mine.Can ei au terminat orele prietena mea l-a intrebat de ce nu ma place.El a zis ca ma place, dar a inceput sa zambeasca.C4e inseamna zambetul ala.

6 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Fericire!
Poate se gandea cu un gand frumos la tine in timp ce-i raspundea ca te place!
Vorbeste cu el si sunt sigura ca veti fi impreuna! iti doresc o relatie frumoasa si fericita!

| cristiiiiiii a răspuns:

Penibil...cati ani aveti? 10?

| Azµre a răspuns (pentru cristiiiiiii):

Nuuu 9 ani, varză...

| Ando1dul a răspuns:

Chiar ca.In ce clasa sunteti? Mai mult ca sigur in generala ca aste-as glume de ratati.Ai si tu grija sa nu stie orice rahat ce faci tu.Penibil...

| Zuzatah a răspuns:

big grin Cati ani aveti?big grin Daca chiar crezi ca te place fi putin mai tupeista si intreaba-l in fata daca te place sa nu, si daca nu te place lasa-loh go on sunt multi pe lumea astahappy big grin

| alexandrachirita a răspuns:

Daca el te place ar trebui sa insemne ca el chiar te pace