| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Sunt a8-a si anul asta am avut un coleg nou. E super frumos si asta e bine pentru ca aveam numai baieti urati in clasa. Dar problema e ca are iubita si nu vorbeste deloc cu noi, fetele iar toate am inceput sa il placem. Uneori chiar parem disperate si el ne ignora complet, sta numai cu un baiat.
Sambata seara a dormit o prietena din clasa la mine, iar dimineata cand a adormit i-am luat telefonul si i-am dat un mesaj acelui baiat de pe facebook-ul ei care suna cam asa: "Buna. Cred ca stii cine sunt. Ma intrebam de mult timp ce parere ai despre mine. Dar despre prietena mea(eu)? Sper ca nu am fost prea directa dar astept un raspuns in cel mai scurt timp!"
Dupa ce a vazut ce am trimis i-a zis ca eram eu si mi-a luat si ea telefonul si i-a dat din gresrala cerere si mesaj cu semnul ala "like". Si poate acum el crede ca i-am trimis ala pentru ca il plac laughing.
Intrebarea mea e ce sa fac maine la scoala? Imi e rusine sa dau ochii cu el. Vroiam sa ii dau un bilet dar habar n-am ce sa ii scriu ca o sa par si mai disperata.
Funda.

1 răspuns:
| Wihox a răspuns:

Hmm, nu-i trimite nimic. Daca nu te simpatizeaza a uitat deja. Comporta-te ca si cum ai uitat sa nu-ti pasa. Daca te bagi in seama aiurea risti sa te faci de ras.