| BlueDreamsss a întrebat:

e un baiat la scoala pe care il plac si el stie asta si am aflat ca si el ma place de la cea mai buna prietena a mea care ma ajuta, asa ca prietena mea l-a intrebat daca el vrea sa fim doar prieteni sau vrea sa fim impreuna si a zis ca vrea daca si eu vreau si eu am zis ca da asa ca atunci cand am plecat acasa m-a tinut de mana dar ziua urmatoare nu a mai vorbit cu mine deloc de ce oare? ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| tp a răspuns:

Daca nu a vorbit cu tine inseamna ca este foarte neserios. Nu poate sa fie cu tine doar atunci cand are chef. Tu nu esti nu obiect ca atunci cand se plictiseste sa te puna deoparte. Un iubit inseamna cineva care sa fie alaturi de tine si la bine si la rau si sa te tina in fiecare zi de mana si sa-ti vb, respectivul nici macar nu ti-a vorbit.

| BlueDreamsss explică (pentru tp):

Da asa e dar in restul timpului e foarte dragut si se comporta foarte frumos cu mine nu stiu ce s-a intamplat, vineri nu a vorbit cu mine daca nu vorbeste cu mine nici luni ce sa fac sa renunt? eu chiar simt ceva pentru elsad

| tp a răspuns (pentru BlueDreamsss):

Cel mai bine este sa-ti iei inima in dinti si sa-l intrebi de ce se comporta asa, de ce este suparat? daca ai facut tu ceva, de ce se comporta in asemenea hal. Asa o sa stii care este problema, o sa o puteti rezolva impreuna, daca nu are nicio explicatie nu iti da niciun motiv inseamna ca nu se merita. O sa gasesti tu pe cineva care o sa vrea tot timpul, sa fie cu tine si sa-ti vorbeasca.