| Ygcyttyfftyftytyc a întrebat:

Buna TPU eu am 12 ani am un verișor de 13 ani el este foarte drăguț dar puțin cam îngrezut, toate fetele îl plac. Când îl văd cum se dau la el îmi vine sa mor de gelozie! Nu știu de ce? Noi și familia noastră locuim in duplex deci suntem vecini și verișori, va închipuiți in fiecare zi cu el. La școala mergem împreuna pentru ca logic mergem la aceeasi școala. Deci azi am mers la magazin și el a venit cu mine, cum mergeam noi pe strada am alunecat și el m-a prins, s-a uitat la mine și ma sărutat, a fost mega romantic. Din păcate sora mea mică a văzut tot și mie teama sa nu le spună la părinți! Mie atât de Rușine! Suntem rude, dar mi-a plăcut Sărutul! Eu nici nu mai vreau sa vorbesc cu varumio nici sa dau ochii cu el! Cred ca m-am îndrăgostit de el. Ce sa fac? P.S:

7 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai, aveti o varsta frageda.s-a intamplat aia e. povesteste cu parintii tai despre cele intamplate..ca dupa se afla din alta parte...si n-ai facut nimic

| Ygcyttyfftyftytyc explică:

Pai omule nu sunt eu in poza!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ygcyttyfftyftytyc):

E sora ta? Pai e ruda cu tine, si tie iti place mancarea, nu?

| Ygcyttyfftyftytyc explică (pentru anonim_4396):

Nu masi omor pentru ea imi place doar cat sa trăiesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ygcyttyfftyftytyc):

Ee, sigur ca nu

| doarnoidoi1234 a răspuns:

Sunt unii oameni care sunt rude si sunt impreuna...Voi aIegeti ce va fi intre voi...Dar despre parinti, va trebui sa Ie spui tu, caci e mai bine sa afIe de Ia tine decat de Ia sora ta.

| MikuMiharu a răspuns:

Icsde