| EdUaRdOo a întrebat:

Salutare.Am o relatie de 2 ani si 7 luni si eu sunt la facultate si ne vedem cam 1 data la 1 saptamana sau la 2 saptamani si nu as vrea sa ne indepartam.As vrea niste sfaturi sa tin mereu relatia "aprinsa" si sa o surprind mereu cu cate ceva nou. Vrem sa ne casatorim dar pana atunci mai este ceva timp...Ne iubim foarte mult si nu vrem sa ne despartim...

2 răspunsuri:
| BlueLine a răspuns:

Incearca sa fii cat mai aproape de el si el sa incerce sa fie cat mai aproape de tine si nu lasati distanta sa distruga relatia tongue
Incercati sa fiti unul mai aproape de celalalt cat mai mult chiar daca necesita putin efort big grin

| WarGarurumon a răspuns:

Incearca sa va intalniti mai des, candestete ca atunci cand va intalniti sa o iei prin surprindere cu lucruri frumoase, romantice.