| catalinutzu780 a întrebat:

Eu si iubita mea ne-am despărțit acum o saptamana si in acest timp a fost cu altcineva. Am avut o relație de 7 luni si ea si-a găsit deja pe altcineva in câteva zile. Acum, spune că s-a despartit de el si ca ma vrea înapoi. Crede-ti ca ar trebui sa o iert si sa o primesc înapoi? Oare nu se intoarce pentru ca i-a fost bine cu mine si atunci cand ăsta a lăsat-o a realizat ce bine ii era cu mine. Mă tem sa nu fie pe interes. Ea spune ca încă tine la mine si ca a greșit, dar sincer nu o mai cred. Ar trebui sa o iert?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In locul tau nu as mai primi-o in viata mea. Pentru ca va repeta, mai devreme sau mai tarziu chestia asta. Cauta-ti pe alta care sa te vrea pe tine asa cum esti. Nu una care umbla ca cioara, din pom in pom. Este doar parerea mea.Tu faci cum crezi ca e bine pentru tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Iubita ta avea deja pe altcineva, de aceea a si iscat cearta si ruptura, ca sa scape de tine!

Nu cred in ciorba reincalzita!
Daca te-a schimabt cu altul si acum vrea inapoi, dupa ce a vazut ca ala nu da nici o ceapa degerata pe ea, probabil ca te considera vreun prost, de care vrea sa-si bata joc in continuare.
Eu nu cred in greseli, ca nu-i bebelus sa nu stie ce face, de aceea nu i-as da nici o alta sansa!
Oricum, este chestie de timp, pana isi gaseste altul si te paraseste definitiv.

| Emilian65 a răspuns:

Eu, nu as ierta-o. As lasa-o sa-si continue relatia cu celalalt.

| sofisis a răspuns:

Ti-e clar, sper, ca era cu acel baiat de dinainte de despartirea de tine, nu?

| LoveSleep a răspuns (pentru sofisis):

Fac pariu pe 50 de lei și pe contul meu de TPU că o primește înapoi.

| sofisis a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu fac pariu cu tine ca pierd laughing) si desi de 50 lei ma pot lipsi, contul de TPU e vechi si mi-e drag tongue

| catalinutzu780 explică (pentru LoveSleep):

I-am spus deja ca eu nu sunt rezerva ei si punct

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu o mai ierta, cel mai probabil va face la fel.

| Lawliet14 a răspuns:

Depinde... Tu ce vrei si de ce v-ati despartit?

| HadesSs a răspuns:

Ala a regulat-o bine si acum vrea sa se intoarca la tine?laughing

| Eduard196 a răspuns:

Mai las-o sa vezi daca se lupta sa te aduca inapoi si in functie de asta iart-o sau uit-o. Nu accepta din prima impacarea